Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használsz határidő naplót...

Használsz határidő naplót vagy naptárt a gyerek család munka kezelésére?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A telefonon a naptárba beírok minden programot, hogy tudjam, mikor érünk rá bármire is.
2022. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Persze. A lányom 3 hetes korától konkrétan naptárbeírásokból élünk (mikor hova kell vinni vizsgálatokra,fejlesztésekre). Se én,se a férjem nem tudná észben tartani.
2022. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max felírom a hutore
2022. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Google naptárakat vezetünk és osztunk meg egymással a férjemmel. Férjem naptára: műszakbeosztása, teendői; kisfiunkat érintő dolgok: szülői értekezlet, orvosi vizsgálat stb.; kislányunkat érintő dolgok: zenés foglalkozások, státuszvizsgálatok; én naptáram: családi összejövetelek, teendőim.

Illetve van még kitéve egy naptár, amit a kisfiunk is tud értelmezni. Ezen is látszik a férjem műszakbeosztása, az ovis napok és a gyerekeket érintő dolgok rajzokkal.

(Ez így leírva fárasztónak és élhetetlennek tűnik, de nekünk ez vált be.)

2022. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Google naptár 🙂
2022. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek előtt is használtam.


( apple cuccaink vannak, ott a saját naptàr szinkronizálódik)

2022. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Google naptár, ha majd akkora lesz a baba, akkor készítek számára is érthető oapír naptárat. Meg is zavarodnék naptár nélkül.
2022. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a konyhaasztalon van a naptár. 2es válaszoló voltam.
2022. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3%
Mindent vezetek a naptárban. Még azt is, hogy a gyerek mikor milyen székletet produkált, képekkel dokumentálva (nem vicc, vissza tudom nézni pontosan, mit alkotott 271 vagy akármennyi naposan, orvosi szempontból ez felbecsülhetetlen). Feljegyzem, hogy mikor mit kell porszívózni, milyen allergének jelentkezhetnek, lefényképezem a port a felszívása előtt. Ha koszos, sáros cipővel jön be a gyerek, arról is készül a kép a naptárba, ki tudja, mikor mit szed össze, ez nem játék. Ha kórházba kerül, bármikor meg tudjuk mutatni, melyik napon milyen szennyeződésekkel találkozott.
2022. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!