Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó anyukák, milyen...

Dolgozó anyukák, milyen noteszt, határidőnaplót használtok?

Figyelt kérdés

Most találkoztam ezzel: Anya mindent megtervez.

Találtam is képet a belső oldalakról, de úgy látom ez is azoknak jó, akik otthon vannak még, nekem munka mellé, gyerek, edzés, vállalkozás és háztartás vezetésére nem igazán jó ez sem.

Esetleg tippek?

Munka miatt iszonyú sokat jegyzetelek (info, ötlet, stb), A5 körüli méret fér el a táskában és nem baj, ha vastag.


2011. jan. 5. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Saturnus filofaxot ajánlom abban van heti tervező évente lehet bele naptárbetétet venni van A/4, A/5 és A/6 méretü.
2011. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Saturn használok, már 8 éve megvan. Hihetetlen strapabíró, évente kell csak bele naptárat venni. Mint előttem írták, többféle méretben kapható, nekem M-es méretű van. Én is sokat jegyzetelek, mint ebbe rögzítek. Bár elég drága, de évekig nyúzható.
2011. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagyobb irodaszer és igényesebb papirboltokban kapható -több ezer ft. de ha vigyázol rá évekig szép és tartós.- gyürüs kalendárium igy cserélhető.


a tölthető lapok a tescoban coraban is kaphatóak egész évben.

2011. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén Saturnus filofaxot, benne van a tárcámban, évente cserélem.
2011. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tanári zsebkönyvet használok :) Mivel egyetemre járok, így nem szeretem az olyan naptárat, ami december 31-el véget ér, mert akkor nem fér bele egyben a vizsgabeosztásom. Így ez szeptembertől augusztusig van. Azért tanári, mert anyukám tanár, és ingyen szokott ilyeneket kapni a nemtudom melyik kiadótól, ahonnan a tankönyveket rendelik, és nekem szokta adni. Létezik diáknaptár is, csak mindig elfogy a boltban, mire én odaérek :) Én ezt szeretem, mert egy oldal egy nap, kb. A5-ös méret, kicsit vastag ugyan, mert az eleje tele van reklámmal, de engem nem zavar.
2011. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg a Saturn eszembe sem jutott, pedig régen volt nekem is ilyen.

És valóban lehet bele jegyzetlapokat is venni.

Köszi szépen a tippeket!

2011. jan. 6. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!