Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használsz határidő naplót...

Használsz határidő naplót vagy naptárt a gyerek család munka kezelésére?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 15:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

11 Azt gondolod poén, de anyósomnak tényleg van ilyen kaka, meg evés feljegyzése minden napról, férjem csecsemőkorából, most mutatta meg.

Normális mértékben persze beleírom a naptárba. De azért nem mindent, van amit észben tartok.

2022. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, én hagyományosat vezetek. Minden programot, határidőt, meg férjem beosztását vezetem.
2022. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

10, Csecsemő korban nem gáz, de amúgy egészséges a gyermeknél ezt így dokumentálni kényszeres. Főleg a port és a sarat :D

Másban is kényszeres vagy?

2022. ápr. 20. 17:11
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, naptár nélkül nem tudnék létezni. Van egy közös naptár a telefonon, Family Wall a neve, ebbe amit beirok, azt a férjem is látja, és fordítva. Ide írunk be kb mindent, ami a gyerekekkel kapcsolatos, vagy az otthonunkkal, de a saját dolgaink nagy részét is (ovis, sulis szülői, edzés, orvosi időpontok, lomtalanítás, fodrász, programok, stb).

Nekem emellett van határidő naplóm, amibe a munkahelyi dolgokat, és a csak engem érintő dolgokat írom (pl lejár a könyvtári kölcsönzés, vagy hogy a munkahelyemre sütit kell sütni másnapra).

2022. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen, kézzel írtat, és mindent vezetek.

Munkahelyi fontos meetingeket, mikor vagyok home officeban, gyerekkel kapcsolatos időpontok (státusz, beiratkozás, bölcsis programok stb), körmös/fodrász/pedikűr, utazások, fizetésnap, közmű diktálási napok stb mindent

Aki nem, nem is értem hogy tudja kezelni a mindennapokat.

2022. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

"Aki nem, nem is értem hogy tudja kezelni a mindennapokat."


Nos....

-Nincs annyi xarsag, amit észben kellene tartania

-Kepes mindent észben tartani


Nálunk pl nincs munkahelyi "meeting", nincs s home office, a beosztásom egy appon érhető el, de anélkül is tudom hogy mikor dolgozom. A gyerekem programjait képes vagyok észben tartani, kormos, fodrász, pedikűr nincs. Tudom, hogy mikor utazom, tisztában vagyok vele mikor kapok fizetést....

2022. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát nyilván ha valakinek szinte semmi nincs úgy jobb, de nekem kb minden hétre 25 beírás van, kizárt hogy ennyi mindent fejben tartanék, vagy pl mikor fogorvost foglaltam múltkor és mond egy random időpontot ha nem lenne előttem a nyitott naptár biztos nem tudnám rávágni hirtelen jó-e.

Amúgy a gyerek előtt nekem is jobb volt a memóriam.

2022. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen vezetek, sima kis méretű határidő naplóba irok mindent, de gyerek előtt is vezettem, rossz a memóriám.
2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van egy a hűtőn és egy kisebb mindig nálam. Születésnapok, névnapol családi programok, ovis dolgok, vagyis majdnem minden benne van 😀
2022. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, asztali naptárba írok fel minden fontosat.
2022. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!