Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szemüveges gyerekednek hol...

Szemüveges gyerekednek hol csináltatod a szemüveget, illetve mennyibe került?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 15:58
 1/7 anonim válasza:
69%
Én vision expressben csinálhattam, nagyon segítőkészek. Általában úgy megy hogy először csupán megvizsgálnak (olvasni kell a számokat amíg pakolgatják a szemed elé a különböző lencséket), utána választhatsz szemüveg keretet (mindegyiken rajta van a saját ára, de ha viszel keretet, abba is meg oldják.) Ha megrendeled a szemüveget akkor a vizsgálat ingyen van, de ha mégis vissza lépnél akkor 5-6ezer forint a díja.
2022. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Vision expresszben. Keret +lencse 50 e Ft. körül volt.
2022. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

160 ezer volt. Ebből 130 a lencse.

+8 dioptria plusz cylinder extra extra vékonyítással, mert egy 2 évesnek nem mindegy a lencse súlya. Sajnos nem olcsó. Sok helyen érdeklődtem előzetesen, max. online lett volna olcsóbb, de próbálnunk kellett.


Másik gyereknek kijött 60-ból, mivel sokkal kisebb dioptriát visel. Neki 22 volt a keret, a többi a lencse. Normál, semmi flinflanc, csak kékfényszűrő.

2022. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 éve csináltattunk neki, akkor 50 ezer forint volt. Most írtak neki újat. Ismerősök szerint már 150 ezer körül van...
2022. ápr. 20. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mindkét gyerek szemüveges. A nagynak Vision expressben szoktuk, én nagyon elégedett vagyok. A kicsinek való nincs ott sajnos, maszek optikában szoktuk neki. Mindkettőnek 40 ezer körül szokott lenni.
2022. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Kuponnal csináltattuk anno 2017-ben 18ezerért (már szerencsère nem kell neki), magamnak is úgy szoktam, legutóbbi 23E volt.


(Csak a keretet kell fizetni, az alaplencse benne van, az extrák felàrasak. Eddig 4x csináltattunk így.)

2022. ápr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. ápr. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!