Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használ valaki Giraffe Club...

Használ valaki Giraffe Club SH-129 babakocsit? Milyen súlyú? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van és bár én gyenge vagyok mint egy gyerek, mégis kényelmesen tudom használni :) strapabíró és nagyon jól kezelhető, a kerekei jól bírják az utakat és könnyen kormányozható :)
2010. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, az OFF-ért, de én is sport kocsi vásárlás előtt állok, és rákerestem erre a fajtára. Jól néz ki, tetszik nekem is.

Rákerestem most, és ezt találtam a ciraffe club oldalán egy hozzászólásban:


"T. Érdeklődő !

Az SH-129 babakocsinak a kerékátmérője 16cm,sulya kb.10 kg,

napernyővel egyűt áruljuk (külön nem ).

Üdv."


Úgyhogy ez alapján én mégis kiábrándultam belőle, mert ez nekem sok... BKV-n nem tudok 10 kilós kocsit fel-le cipelni 10 kilós gyerekkel...

2010. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!hát tényleg sok a 10 kg,nekem is cipelnem kell a 4. emeletre.hát akkor keresek tovább!
2010. szept. 16. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért írj, ha valami könnyűt találsz, engem is érdekel! :)

Nálam is van egy pár jelölt, de mindegyikben találok valamit, ami miatt mégsem az igazi... Vagy nehéz, vagy nem dönthető eléggé, vagy lapra csukódik, vagy ... Ááááá!!!

Tudom, nincs tökéletes kocsi, de próbálom a lehető legjobbat megtalálni! Elfogadható áron!!! :)))

2. voltam

2010. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is ezt keresem,de eddig nem találtam tökéletest.amire meg azt hittem,az meg keskeny.
2010. szept. 16. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!