Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek a külföldi nevek közül...

Ezek a külföldi nevek közül melyik tetszik neked?

Figyelt kérdés

Nem gyereknek akarom adni, fonetikus formában sem egyszerűen érdekelne, hogy ha meghallanátok ezeket a külföldi neveket, mi lenne a véleményetek róla :D és esetleg sorrendet is készíthettek hogy melyik tetszik jobban.

A nevek (+kiejtés):

-Shannon (Senon)

-Olivia (Olívia)

-Violet (Vájolet)

-Hazel (Hézel)

-Harley (Hárli)

-Hedwig (Hedvig)



2022. ápr. 23. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Pont azert problema, mert en is megnyitottam a kerdesed, meg a 8-as is, kb. folosegesen idot toltve vele.
2022. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11.jajj hát én arról nem tehetek hogy fölöslegesen elvettem 1-2 mpet az életetekből...-_-
2022. ápr. 24. 21:33
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Violet

2. Hazel

3. Shannon

4. Hedwig

5. Olivia

6. Harley

2022. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A Hazel tetszik legjobban.

A Shannon nekem olyan hülye pitsás, lehet a Lost miatt, abban volt egy ilyen hisztis csaj karakter.

Az Olivia szép, de nagyon unalmas, lassan minden második kislányt így hívnak, emiatt elveszítette nekem a varázsát teljesen.

A Violet nem rossz, tetszik.

A Harley a motor nem?

A Hedwig sem rossz, csak kicsit férfias, szerintem rengetegen hiszik azt, hogy ez férfi név.

2022. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Shannon, a Violet, és az Olivia tetszik; az Olivia és a Shannon kicsit jobban, mint a Violet. Lágyabbnak találom a másik kettőt.
2022. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!