Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, többnapos/hetes...

Anyukák, többnapos/hetes nyaralásra szoktatok óvszert vinni magatokkal? Ha igen, mikor oldjátok meg a gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Youtube-on láttam egy vlogger nő (kétgyerekes anyuka) videójában, hogy elmentek nyaralni az egész család és a nyaralás egyik videóban az egyik vágóképen szerepelt egy okostelefon jegyzetének részlete, amiben össze voltak írva, hogy mit vigyenek magukkal. És a listában ott volt az óvszer is.

Innen jutott eszembe a kérdés, anyukák, ha több gyerekkel (vagy akárcsak eggyel is) elmentek nyaralni pl. 1 hétre, hogyan oldjátok meg a ...-t a férjetekkel? Hiszen ugye ott vannak a gyerekek. Direkt olyan helyen foglaltok ahol több szobahelyiség van? Vagy akkor csináljátok amikor már alszanak a gyerekek - kizárólag este?



2022. ápr. 27. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem használunk óvszert, én nem viszek. Szerintem a férjem sem visz.
2022. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

1, nehéz lett volna a saját helyzetedre adaptálnod a kérdést, ha már szükségét érezted, hogy válaszolj? :)


Segítek: a kérdés szimplán annyi, hogy "szoktatok nemi életet élni csaladi nyaralás alatt?"


Egyébként igen. 2 gyerekkel min. két légteres lakosztályt/apartmant/családi szobát szoktunk foglalni, így van lehetőségünk kényelmesen.

2022. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
*az mellékes, hogy pont óvszerrel
2022. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted csak otthon lehet nemi életet elni?
2022. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Egyenlőre csak gyerekünk van, de ha hosszabb időre megyünk nyaralni, akkor mindig gyerekbarát szállodába megyünk, ahol van játszószoba, animátor :D


Ha meg hosszú hétvégére megyünk csak kisebb panzióba, vagy sátorozni, akkor meg nem vagyunk együtt.

2022. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Családi szobát veszünk ki mindig, ha hotelben maradunk.
2022. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Derjaderja ***** válasza:
75%
Mi több szobás lehetőségeket keresünk (egy 15, egy 3, egy 1 èves ès egy nagy kutya), leginkább házat veszünk ki.
2022. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Hú, kérdező, ha egy anonim oldalon is inkább kipontozod a szex szót, akkor teljesen el tudom hinni, hogy elámultál az óvszeren, meg azon is, hogy vannak olyan szülők, akik bizony a szülővé válás után is élnek nemi életet... :)
2022. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha hiszed, ha nem, nem csak otthon szexel az ember ágyban parnak közt 🤦‍♀️

Azért, mert valaki szülő lett, cölibátust kellene fogadnia?!


A gumi minket nem érint, gyógyszert szedek, amit eleve minden nap szed az ember, így alap, hogs mindig nálam van.


Es egyebként bárhol meg lehet oldani, ha a gyerekek elalszanak és legalább 2 légterü a szállás. Nem kell ahhoz ágy.

2022. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Vittünk, de nem jutottunk egyszer sem oda, hogy használjuk, mert annyira ki voltunk purcanva..

Egyébként úgy lett volna, mint itthon, mivel én a gyerekekkel alszok a párom meg a másik szobában, ha oda kerül a sor akkor ott van az összes többi helyiség ahol nincs gyerek

2022. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!