Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy.nez ki egy napotok?...

Hogy.nez ki egy napotok? Mondjuk 4 kor vegzel. Elmesz a bolcsibe oviba erte?

Figyelt kérdés
Mi az ami belefer meg a hetkoznapokba? Mikor sportolsz? Fool? Takaritassz?

2022. ápr. 27. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ovi, suli után kis játszótér, vagy séta a kutyával, biciklizés, görkorizás, kertészkedés-szóval mindenképp valami kinti program.

Heti 2x különóra, ilyenkor bevásárolok, vagy főzök, takarítok.


Aztán otthon mosás, főzés 2 naponta, játék, tanszerek átnézése, kis gyakorlás,leckét szerencsère nagyon ritkán hoznak haza.


Vacsi, fürdés, meseolvasás vagy diavetítés, alvás.


Sajnos a délutánok nagyon rövidek, nagyon kevés dologra jut időnk.

2022. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

8-16:30-ig dolgozom.

Reggel 7:15-kor leteszem az oviban, majd 5 óra környékén érek érte oda.

Én már akkor nem nagyon szoktam vele játszótérre menni, max nyáron. Maximum boltba ugrunk be, és megyünk haza. Általában főzök, ezt esszük vacsira, és visszük másnap munkába. Utána van egy kis játék idő, rajzolunk, társas ilyesmi, azután vacsi, és fürdés, majd 8:30 körül mese és alvás. 9-kor általában már alszik.

Pénteken 2-ig dolgozom, ilyenkor gyorsan megcsinálom a mosást, porszívózás, kisebb rend rakás, hogy hétvégén együtt tudjuk lenni. Ilyenkor általában kirándulni megyünk közösen.

2022. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk a férjem hozza el 14:30-kor (6-14-ig dolgozik).

Elmennek játszóra, hazajönnek, csinalnak valami gyors vacsit, aztán megjövök én 16:30 körül és pihenünk, vacsizunk, ha jó az idő kimegyünk kicsit.

2022. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!