Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni, melyik név...

Nem tudok dönteni, melyik név szebb?

Figyelt kérdés

Csendike vagy Őszike? Esetleg Gyöngyvirág?

-újabb keletű névalkotások és MTA listában vannak szóval adhatóak.

Bevallom nekem legjobban a Gyöngyvirág jön be bár kicsit hosszú de utána az Őszike az őszi kikerics virágnévből van. Mit gondoltok?



2022. ápr. 29. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de szerintem mindhárom borzasztó. Még a Gyöngyvirág a legkevésbé szörnyű.
2022. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Gyöngyvirág a legvállalhatóbb. De ne is haragudj már, Csendike? Őszike? Tudom hogy adhatók, én is láttam a listát, és ezek szerint van is olyan buggyant szülő aki ki akar cseszni a gyerekével, de ezek a nevek akkor is borzasztóak.
2022. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Már megint valaki sokadszor, aki azt hiszi, hogy valami hülye névtől lesz az ő gyereke különleges, közben csak kicseszik vele! Keress rendes nevet!
2022. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mindhárom szép. A Csendike kicsit úgy jön le, mintha azt akarnád, hogy mindig csendben maradjon, az Őszike meg kicsit melankolikus hangulatú (az Arany-versek miatt is), de mindhárom tetszik.
2022. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem tetszik a Gyöngyvirág, ismertem is egy ilyen nevű csajt. Amúgy az igazi gyöngyvirágot is szeretem és az illatát is :)
2022. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Provokatív kérdés :) Amúgy elhiszem, hogy van aki ezeken gondolkozik, de itt nyilvánvaló, hogy a 2 kérdező ugyanaz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2022. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6.Nyugalom semmi provokatív nincs benne. Amúgy arról a kérdésről jutott eszembe nekem is ilyen kérdést kitenni mert a Gyöngyvirág név tényleg tetszik.
2022. ápr. 29. 23:39
 8/20 A kérdező kommentje:
És érdekelt hogy 2 furább név mellett mennyire jobb egy Gyöngyvirág, mert nekem valahogy szépen cseng. Amúgy megnyugtatok mindenkit, csendike meg őszike szerintem is borzalmas :D.
2022. ápr. 29. 23:45
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Őzike :D


Én amúgy a Gyöngyvirágot se adnám, esetleg a Gyöngyvér nem tetszik?

2022. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A Gyöngyvirágot legalább lehet becézni, rövidíteni.

Gyöngy, Gyöngyi, Virág, stb.

2022. ápr. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!