Petra mennyire tetszik?

Figyelt kérdés
Régóta a legkedvencebb nevem és kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye róla. Életemben 1 Petrát ismertem azóta se hallottam a nevet. Mennyire gyakori manapság illetve mennyire vállalható? Illetve, hogy lehet becézni? Mert én csak ezekre gondolok mint Petrus, Petruska, Petrácska...bár ezek is aranyosak de olyan erőltetett hatása van vagy ez olyan név amit nem kell becézni? Még annyi, hogy a Petra a Péter női változata, és emiatt láttam sokaknak nem tetszik de én valahogy nem érzem ezt hanem egy önálló rövid de szép női név ami még nem is ad gyereked hatást (mint a Dorka, Borka stb..)meg Petra romváros Jordániában. Jelentése kőszikla. Ezt korábban nem tudtam de érdekesség. :)

2022. máj. 2. 01:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Az ismeretségi körömben elég gyakori név, de amúgy szerintem nincs vele baj.
2022. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Pár naponta meg van kérdezve a Petra név...
2022. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
2.Ha zavar ne nézd a kategóriát ha amúgy se véleményezed a nevet és ez a gyakori kérdések, mit vársz, ritka kérdéseket? :D...vannak ritka nevek amiket többen kérdeznek meg vagy érdeklődnek róla..ez téged ne zavarjon ennyire.
2022. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
En Petra vagyok, es en nagyon szeretem, szerintem szep név. (ezt most nem azert mondom, mert engem is ugy hivnak, a második nevemet pl nem tartom szepnek) Nem mondanam se gyakorinak, se ritkának, olyan arany középút, biztos mindenkinek van 1-2 Petra ismerőse. Legalabb nem az az tuleroltetett egyedi név, hanyok azoktol. Ja meg szeretem h nem lehet becezni.:D
2022. máj. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Illetve orulok annak is h jól megállja a helyet egy gyereknél is, egy tininel is, es egy felnőttnél is.
2022. máj. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
3. Csak hogy valószínűleg ugyanaz a személy kérdezi meg. Kétlem, hogy ennyi embernek lenne az eszében folyamatosan ez a név.
2022. máj. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó név. Mondjuk nem adnám, de ettől függetlenül vállalható. Amúgy nekem is feltűnt, hogy mostanában rengeteg ilyen kérdés van.
2022. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg unalmas már.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=petra&kateg..

Szerintem csúnya név, de ha neked tetszik, nyilván ezt adod.

2022. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik nekem.
2022. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!