Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit reagalnatok ezekre? Azt...

Mit reagalnatok ezekre? Azt se felejtsétek el hogy ott és akkor kivagytok szolgáltatva.

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ahhoz a ferjetek / párotoknak szülés közben az lenne a legnagyobb gondja hogy mikor mehet ki legközelebb cigizni.

Majd szülés után 2 óráig ugye együtt lehettünk volna 3asban erre ő első óra után lelep hogy megy dolgozni. (oda ment, nem ezzel van a baj hanem hogy lelépett...)

Iket írtok úgy írjátok hogy úgy képzeljétek bele magatokat a szituba hogy kivagytok szolgáltatva a fájdalomnak, egy helynek, vérzésnek stb...


2022. máj. 2. 10:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%
Hat a cigi az érthető mert nagyon erős függőség tud lenni. Muszáj lett volna mennie vagy várhatott volna még a munkával?
2022. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
eleve be se hívtam volna a szülésre, ha őt láthatóan ennyire nem érdekli.
2022. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

A cigizésen egész biztos meg lennék sértődve, bár attól függ milyen körítéssel adná elő. Ha csak finoman megjegyzi, hogy mostmár azért rágyújtana vagy hasonlók az nem érdekelne, ha viszont idegbeteg lenne miatt azon kiakadnék. Szerencsére párom bár cigizik, de nem lesz idegbeteg ha pár óráig valami miatt nem lehet.


A munkára nem tudnék haragudni. Vagyis haragudnék, de nem rá. Ha valamiért nem megoldható, hogy szabadságot vegyen ki aznapra, akkor inkább menjen dolgozni, mint megbümtessék/kirúgják, mikor az ő fizetéséből élünk. Volt olyan hogy az uh miatt majdnem elkésett akkor is mondtam neki, hogy inkább hagyjon ott, de ne legyen baj benn. Még sok boldog évünk lesz együtt családként, de akárhogy nézzük pénzből élünk. Ha ilyen szerencsétlenül jön össze nem rá fogok haragudni.

2022. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1es és 3as abszolút nem volt neki s. O s bemenni dolgozni.


2es elhiheted hogy ennek nem volt előjele hogy miket fog produkálni nekem bent szuloszoban.

2022. máj. 2. 10:54
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

A cigire miért kellene haragudnom?

Akár mondhatta volna azt is ,hogy drágám ha nem gond ,lemegyek megiszok egy kávét. És eközben lent ragyújt.. Ezzel semmi probléma nincs.


A munka. Nagyon haragudnèk ,ha ahogyan írod nem kellett volna sos-be bemennie ,és halasztható lett volna. Ezt a részét nem értem. És sajnálom..

2022. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát feltételezem eddig is ismerted a párodat, ha már eljutottatok a gyermekvállalásig... Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy csak a szüléskor produkálta ezeket - legfeljebb eddig nem akartál tudomást venni ezekről a dolgokról.
2022. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%

Nálam több ponton bukna a dolog, mert

- nem akarok gyereket

- ha akarnék, semmi szín alatt nem hívnám be szülésre az apát, nem oda való, bár a gyerek úgyis tönkreteszi a házasságot, az ráér pár hónap múlva is, nem kell rögtön a szülésnél

- nem lennék együtt egy bagóssal, mert undorítóak, pláne nem csináltatnék vele gyereket

2022. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
"Hát feltételezem eddig is ismerted a párodat, ha már eljutottatok a gyermekvállalásig... Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy csak a szüléskor produkálta ezeket - legfeljebb eddig nem akartál tudomást venni ezekről a dolgokról." - le merem fogadni, hogy a gyereket se akarta a csákó (akkor leszokott volna a cigiről, sőt rá se szokott volna) csak a nő ezzel akarta megfogni. Láthatóan most sem sikerült a manőver, mint ahogy soha nem is szokott, a buta nők azonban még mindig próbálkoznak...
2022. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8as sok Izaura tévét néz.

Az élet nem fekete meg fehér.

Mennyi sok kárörvendő vénasszony van.

2022. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7, akkor minek olvasod a gyerekvállalás kérdéseket?

Menjél és szeretgesd a macskádat.

2022. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!