Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyermekes és/vagy dolgozó...

Több gyermekes és/vagy dolgozó anyukák! Ha kocsival elmennék a mosnivalódért, és megbeszélt időben visszavinném neked mosva-vasalva a cuccod, ezért te -mennyit fizetnél? -kifizetnéd az extra gyorsaságú szolgáltatást (pl. estéről reggelre)?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 10:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Semennyit. 10 perc a ki és bepakolás, a vasalás meg ha jól van teregetve felesleges.
2019. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ez már régóta létezik, mosoda a neve.
2019. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
59%
Az életképtelenek,meg a lusták esetleg fizetnének érte,én biztos nem!
2019. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Megmondom őszintén, nem fizetnék.... Szeretem a saját és családom ruháit magam mosni. Meg ne nézegesse senki az én alsóneműimet :D
2019. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
A szaros gatyákat is elviszed vagy azt meg mossam külön? Mert akkor kb ugyanott vagyok...
2019. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

A kérdést kiegészíteném annyival, hogy egyáltalán igénybe vennél-e ilyen szolgáltatást? Hogy több idő maradjon a családodra, kevesebb helyet foglaljanak a száradó ruhák és, hogy ne nyirkosodjon a lakás a kiteregetett holmi miatt. Vagy mert nem szeret az ember vasalni... 😊

2019. okt. 8. 10:59
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
Megegyszer, az a ketszer 10 perc sok időt nem vesz el a családtól, rengeteg embernél van szárítógép és vasalni nem kell, ha az ember ügyesen tereget. A szolgáltatás pedig mint irtam mar letezik, mosoda a neve. Atlag ember az alsonemujet nem mosatná idegennel, márpedig ha azt maga mossa, a többi cucc is be fér mellé. Létezik vevőszolgálat is, akár hazhohbis mennek érte. 1190/kb áron vasalnak, ha oda vissza szállítást kérsz az 3500ft plusz.
2019. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Vevőszolgálat....Vasalo szolgálat akart lenni
2019. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%
Van szárítógépünk, pont hogy ne kelljen kerülgetni a száradó ruhákat és ne legyen penész. Nincs igényem ilyen szolgáltatásra.
2019. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, mind hasznos számomra, még az is amelyik felhívja a figyelmem arra, hogy vannak önkiszolgáló mosodák.A nagyvárosokban, igen...

A fehérnemű kérdése: nem viszolygok tőle ha másét kell mosnom. A fiam és a párom alsogatyáját is kimosom.

Nem gondolom, hogy életképtelen lenne az a személy aki ilyen szolgáltatást igénybe vesz. Vannak akik csak szimplán nem tudnak vasalni, vagy nincs idejük mert annyira elfoglaltak.

2019. okt. 8. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!