Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy álltok ezekhez a női...

Hogy álltok ezekhez a női nevekhez?

Figyelt kérdés
Eszter, Tamara, Galamb, Hanna.

2022. máj. 3. 01:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10.komolyan? :D hát akkor már mindent lehet adni névnek szinte...
2022. máj. 3. 04:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszter,Tamara.Ezeket adnám.
2022. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik igazán, de az Eszter és a Tamara elmegy. Galambról le sem írom a véleményem, a Hanna túlságosan elterjedt, meg nekem amúgy sem tetszett soha ez a név. Akkor inkább Anna. Bár az is eléggé felkapott.
2022. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

Nekem az Eszter mindig is tetszett.

A többi nem. Tamara nekem nem hangzik túl nőiesen, a katamarán jut eszembe róla. Hanna nagyon elcsépelt, és amúgy sem tetszik a hangzása, nem értem, miért ekkora sláger. A Galamb meg... Nekem ezekben a madarakban semmi szép nincs, összesz*rnak mindent, koszosak, betegséget terjesztenek, pofátlanok, biztos nem nevezném így a gyerekemet.

2022. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteg Esztert ismerek, nekem olyan semmilyen név. Teljesen átlagos. Tamara sosem tetszett, nem tartottam egy nőies névnek egészen mostanáig amikor megszületett barátnőm lánya és ezt a nevet kapta. Egészen megszerettem :). Galambot azt hagyjuk is. Hanna nem tetszik, sosem tetszett. A kisfiam csoportjában (óvoda) most 20-an vannak ebből 4 Hanna.
2022. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Eszter - öregasszonyos "Esztike néni"

Tamara - nem rossz

Galamb - ezen màr nem akadok ki, a minap egy Holló nevű kisfiút szólított be a gyermekorvos 😉

Hanna - tucatnév és nem is szép

2022. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Galamb. Bár meggondolnám, ha egy gyereknek kéne adni, de alapvetően egy szép név és régen a kedveskedés jele volt galambomozni.
2022. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
GALAMB tetszik,a tobbi nem
2022. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!