Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Ha ti most ukránok...

Szülők! Ha ti most ukránok lennétek, akkor neveznétek a születendő gyereketeket Javelin-nek illetve Javelina-nak?

Figyelt kérdés
He told the workers Ukrainian parents are naming their newborns "Javelin" or "Javelina" because of the weapon's effectiveness. -Joe Biden

2022. máj. 4. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha most indiai lennék, akkor meg Aadhyanak nevezném a születendő gyermekem.
2022. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

1, nem vagyok ukrán

2, mivel nem vagyok ukrán, fogalmam sincs az ukrán nevekről

3, mivel nem ismerem az ukrán neveket, gőzöm sincs e névről, ahogy a többiről sem


Hál isten magyar vagyok, magyar oldalon olvasgatok, magyar neveket ismerek, magyar neveket adtam a gyerekeimnek...

2022. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Joe Biden egy szenilis vénember, akit már nem szabadba engedni nyilatkozni bármit is, mert már többször bebizonyosodott, hogy fogalma sincs semmiről, ami körülötte történik.

Ez meg hogy rakétákról nevezzen el bárki is egy gyereket... No komment.

2022. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A javelin az nem valami dárdát, hajítógerelyt jelent eredetileg?

Amúgy maga a hangzás tetszik, de nem gondolnám, hogy Ukrajnában sokkal népszerűbbek lennének az angol nevek, mint itthon, max ugye bizonyos rétegeknél.

Feltételes gondolat szintjén: még ha tetszik is a hangzása, ilyen indokkal biztosan nem adnám.

2022. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
bármi legyen is az én, a férjem, a születendő gyermek állampolgársága, nem tartom helyes ötletnek olyan eszközről elnevezni, amit emberek megölésére találtak ki. akkor se, ha az országomban éppen nagy tételben használják, mert a miniszterelnöknek kicsi a farka és ezt kompenzálni kell.
2022. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Megboldogult öregapám is Panzerfaust nak nevezte a fiát....de szerencsére nem lett családi tradició belōle...én már csak simán Bazooka vagyok...
2022. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
xDDD
2022. máj. 6. 01:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ukrán lennék inkább meg sem szülném a gyermekem....
2022. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!