Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Réneász,...

Mi a véleményetek a Réneász, Péter Sámuel, Duncan, Dáglesz, Donald, Bill, Ben nevekről?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a Péter az egyetlen normális köztük. Ha nagyon akarom, akkor a Sámuel még elmegy. A többi szerintem itthon nevetséges.
2022. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint te?
2022. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Dáglesz? 😳🤨 Bocsi, de ez így leírva valami borzalom. Douglas (!)

Réneász? Úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy reneszánsz.😕

Mi is névválasztás előtt állunk, épp ezért tudom, hogy milyen nehéz választani, eleve már keresgélni is. De azt is tudom, hogy nem szép dolog kic$eszni a gyerekkel, a túl különleges, egyedi nevekkel csak megszivatod. Sajnos egyet értek az egyessel, hogy a legtöbb név a listából sajnos nem Magyarországra való, az emberek java rosszul ejtené, eleve talán te is, ami cikiség a köbön.

2022. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Kezdjük ott, hogy a Duncan is Dánken.
2022. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Péter, Sámuel és Ben még elfogadható
2022. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Réneász nevet nem is találok az adható nevek listáján de még a google se talál rá semmit. Meg tisztára mintha Reneszánszot mondanál vagy írnál félre.

Péter még teljesen átlagos név, szép is.

Sámuel nekem nem tetszik de vállalható.

Duncan, ilyen formában írva itthon nem de még fonetikus Dánken formában sem látom hogy adható lenne

Dáglesz...ugyanazt mondanám mint a Duncanre, ezt a nevet se látom hogy adható lenne, de érdekes hogy ezt fonetikusan írtad a Duncant meg nem :D

Donald...na ne, ne legyen kitéve csúfolásnak pl.Donalt Trump, Donald Kacsa...ez legalább MTA listán van. Ha eltudnék vonatkoztatni akkor tök átlagos név de nem tudok...

Bill...nagyon amerikai nekem, külföldön okés, itthon nem.

Ben...unalmas névnek tartom, itthon nem is adható.


Bár remélem csak magáról a névről kérdezel és nem tervezed ezeket adni a gyerekednek, mert néhányat nem is lehetne hacsak nem kérvényezteted. Meg bármennyire is különleges nevet akarnak egyesek, ennyire külföldiesíteni nem előnyös főleg ha nincs külföldi szülő.

2022. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Péter még ami vállalható, vagy a Sámuel, bár az nejem nem tetszik. A többi név max. ha külföldön élsz, akkor.
2022. máj. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ezek közül a Péter, a Sámuel, a Donald és q Ben anyakonyvezheto csak.
2022. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Péter, Sámuel vállalható.

A többi az édes f*szom kategória.

2022. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Réneász, Péter, Donald., Sámuel,Ben -valszeg nem adnám egyiket se , de vállalható

Duncan, Dáglesz, , Bill, -túl fura, ráadásul a Bill hasonlít a bilihez, tuti, hogy a gyerekek is kiszúrnák ezt a hasonloságot, és -hacsak poénbol is,de szivatnák talán vele. Meg a Duncan meg a p un ci ra hasonlít, Dáglesz meg csak túl fura így leírva.

2022. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!