Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket tegyek meg bele az...

Miket tegyek meg bele az ajandekba? (kifejtes bövebben)

Figyelt kérdés
Babysitter vagyok, azt talaltam ki, hogy a kislannyal csinalunk karacsonyra egy könyvet a szülöknek. Emlekkönyv szerüseg, amiben lennenek fenykepek, rajzok, törtenetek, ilyesmik. Oke, a fenykepek, a kislany rejazolja papat-mamat, testvereket, a kislany kezlenyomata, a kislany elmondja, meg lerajzolja, hogy mit kivan papanak, mamanak. Eleg vastag a klönyv, segitenetek, hogy mit rakjunk meg bele?
2010. szept. 17. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislány?
2010. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedvenc foglalatosséágok amiket apával, anyával testvérekkel szeret rjazolja le. Gyújtsetek levleekt virágokat setb.
2010. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) most 3 eves
2010. szept. 17. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

ha fodrászhoz mentek, hajtincset tegyél el bele;

hétköznapok eseményei, ide-oda mentünk apával-anyával;

ilyen szeretnék lenni ha nagy leszek (lerajzolja)

ragaszthattok be falevelet, újságokból képeket, amire rárajzolja a családot;

beleírhatod a "fontos" eseményeket: első nap az oviban, megtanult ezt-azt stb.

kedvenc versem, mesém, mondókám, játékom, szokásom, ruhám, színem, ételem, italom stb.

talplenyomatot is csinálhattok, ha belefér:)

2010. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

ha valahová mentek/mennek, ahol belépőt kell venni, tedd el a cédulát, karszalagot, azt is beragaszthatod!

2010. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!