Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis mit tennétek ebben a...

Mégis mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyfiam. Párommal pedig egy közös Lányunk.

Ma délutáni szitu:

Én a vacsorát főztem, a Kisfiam játszott osztalytarsaval gépen, párom pedig mint mindig a hobbyjanak élt. Épp rendet rakott a cuccai közt, rendszerezett. Oké.

A közös Kislányunk elkezdett először nyafizni, majd sírni. Párom meg sem mozdult. Úgy szóltam rá hogy legyszi amíg a rizst megcsibalom.... Köszi....

Megfogta a kislányt és bevitte a fiam szobájába hogy jatszon/foglalkozzon vele ő.

Lesokkolodtam.

Ez szeretet? Ennyire nem akar foglalkozni a saját lányával?ennyivel fontosabb neki a hobbija? Nem akartam elhinni. Nem is 1 óráról volt szó hanem 5 percről!!!! Nagyon mérges vagyok rá.


2022. máj. 10. 20:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
Gratulàlok a pár-és apaválasztáshoz.
2022. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

Nem ez nem normalis

Es kerlek... sőt könyörgöm NE HAGYD HOGY TESÓRA KÉNYSZERÍTSE HA NEM AKARJA

2022. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Akkor nem fújtam fel a dolgot.
2022. máj. 10. 20:53
 4/36 Derjaderja ***** válasza:
15%

De mi a gond? Most a hobbyjának élt vagy rendet rakott?

Ha rendrakással volt elfoglalta, mért ne bízta volna a kislányt pár percre a bátyjára? Már persze ha nem egy pici babával van szó.

Lehet hogy a képernyőzésből is elég volt a fiú számára vagy ennyi részt tőle is elvár a háztartásban.

Nálunk is hasonló a helyzet, és ha itt a párom fia, ő is játszik a kicsikkel ha nekünk dolog van. Otthon is van kistesója, ott is alap ez. Csak rövid időket, nem órák persze.

2022. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

7 hónapos.

És ne, szerintem ne vedd ezt olyan természetesnek.

5 percet kértem az apjától és lepasszolta. Ez nem oké egyáltalán.

2022. máj. 10. 20:56
 6/36 Derjaderja ***** válasza:
17%
Másrészt a rizs főzése az mért nem egyeztethető össze a gyerekkel foglalkozással? Mit kell a rizses főzni, azon túl, hogy fől? Ha meg pont mondjuk leszarod, pár percet kibír a gyerek. És ha napközben főzöl?
2022. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Jézus. Koncentrálj már inkább az adott szitura.

Ne mást krealj!

Felesleges.

2022. máj. 10. 20:58
 8/36 Derjaderja ***** válasza:
0%

5. Szerintem egy gyereknek is van egy része a háztartásban. A kamasz választható a rizs főzését is.

7 hónapost mért nem viszed be a konyhába?

Most nem az ha pl olajban sütök és q másfél éves felmászik épp a polcra ÉS nem csinál semmit az apja, én is kérek segítséget, de hát amúgy meg meg kell oldjam akkor is ha a párom nincs ott. Néha van egy luxus hogy kicsit leköti a kicsit. De ha èpp pakol, akkor mondjuk a rizs alatt nyünyörgő 7 hónapos miatt biztos nem balheznèk.

2022. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Derjaderja ***** válasza:
13%

7. Az az adott szitu, hogy fő qq rizs, a 7 hónapos sír. A párod dolgozik. A kamasz játszik, nem tudjuk mennyi ideje.

Nem értem, komolyan, hol a gond.

2022. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Derjaderja ***** válasza:
11%

Leszűröd

Ezt gondoltam, csak átírta Leszarodra. Pár perces műveletet a 7 hónapos már kivárhat sírva is.

2022. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!