Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Ibolya tényleg borzasztó...

Az Ibolya tényleg borzasztó név manapság?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam véleményeket itt erről a névről, mintha senkinek se tetszene és én furcsálom kicsit. Nekem ez a név nem kelt igazán "idős néni hatást", amik keltenek azok inkább a Piroska, Erzsébet, Zsuzsanna és társai. Mi az oka, hogy ez a név nem tetszést vált ki az emberekből? Csak nekem tetszik ez a név? Adnátok amúgy ha lenne lányotok? Manapság fura lenne ez a név? Mondjuk az ibolya a kedvenc virágom, lehet amiatt tulajdonítok neki ilyen kedvencséget de ezen kívül nincs semmi bajom vele, vagy lehet nem látom azt amit mások?

2022. máj. 10. 23:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nekem öreges, de amúgy normális vállalható név.
2022. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy manapság annak kell magyarázkodnia, akinek normális neve van, a sok Zarina meg Davina, Larina meg mit tudom én mik között.
2022. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Én nem adnám. Sajnos sok rosszindulatú Ibolyát ismerek.
2022. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy öreges, de legalább normális vállalható név. Én többre tartom az ilyet, mint az újonnan felkapott förmedvényeket (pl. Zoé).
2022. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

En ezzel elek 40eve, sosem kaptam szekalast miatta, de teny h mindenki tudta a gimiben es az egyetemen is h ki vagyok mert 1 volt meg a suliban, evfolyamon egy sem. En nem szerettem azt az extra figyelmet, ami vele jart.


Kb 30evig nem tudtam hanyadan alljak vele,de 7eve kulfoldon elek es itt olyan kulonleges,olyan pozitivan allnak hozza az emberek hogy egeszen joba kerultunk vele:)

Annyi h mar nincs ibizes, hanem Ibolya.


Lanyom is viragnevet kapott, en is szeretem a viragneveket.

2022. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem adnám, mert egy undorító, gonosz perszónát ismerek ezzel a névvel, de ez nem a név hibája.

Egyébként teljesen normális és az a típusú különleges, amiből egyrészt azért nem 10 van az egész országban, hogy állandó jelleggel magyarázkodni kelljen miatta, hogy igen, ilyen név létezik meg nem is komolytalan, gyereknek aranyos, felnőtt nőnek kellően komoly.

2022. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szép, és a hangzása is különleges.
2022. máj. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem vállalható, bár nekem a Viola jobban tetszik.
2022. máj. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
A Lara, Zara, Lia stb. borzalmaknál meg így is jobb és még azért ma is adjak szerintem, ha nem is gyakori, de huszonéves Ibolya ismerősöm van.
2022. máj. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem öreges. Újra kezdenek divatba jönni a klasszikus nevek. Szép név szerintem. Sokkal jobb, mint a Dzseni, meg a török szappanoperák nevei, amiket manapság adnak.
2022. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!