Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor allitjatok fel a gyerekm...

Mikor allitjatok fel a gyerekmedencet?

Figyelt kérdés

Ilyen medencere gondoltam [link]


Egyik nap nagyon meleg van masik nap felhos az eg. Ez a medence meg szerintem ilyen pancsolo/kis medence hataran mozog. Meg nem hasznaltuk de felek hogy most meg nem melegedne fel a elegge a. Szerintetek?


2022. máj. 15. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
önts hozzá melegvizet. mi már két hete pancsolunk, amikor jó idő van, annyi hogy hozok bentről melegvizet.
2022. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt ilyen, ebben nagyon gyorsan megmelegszik a víz, mert nagyon sekély, de nagy felület.

Viszont gyorsan is algásodik ez miatt. Én két naponta takarítottam és cseréltem benne a vizet.

2022. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi majd még később, májusban még általában túl változékony az időjárás, és nem tud rendesen felmelegedni a víz.

(Mondjuk, nekünk nagyobb medence van, abba nem tudunk annyi melegvizet kivinni, hogy az számítson.)

Szerintem majd június környékén, amikor már tartós melegek vannak.

2022. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Hogyan takaritottad 2? Ez hasznos lehet?

[link]


Ejszakara letakartad?

2022. máj. 15. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd 1-1,5 hónap múlva
2022. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo,pont ugyanezt vettem meg. 18 e ft volt. Egy este felfujtuk masnapra reggelre a kutya szetszedte. Sirtunk a gyerekekkel.:( Egyszer se tudtak furdeni benne.amugy Nagy. Nem praktikus,mert ezt minden nap tobb szaz literrel feltolteni egy vagyon,napra huzni,h melegedjen. Utana arnyekolni kell,h ne egjen szet a gyerek. Ha kiontogeted ket naponta az draga lesz vezetekes vizrol. Tobbet nem is veszek ilyet. Csak amit kiontok minden nap,kicsit es el tudom tenni a garazsba ejszakara.de biztos h ezt takarni kellene a bogarak miatz is ejszaka.
2022. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem raktam bele semmi adalékanyagot!

Simán kiöntöttem, pici mosogatószeres vízzel szivaccsal átmostam, utána kiöblítettem és bele az új víz.

Őszintén, utáltam…!!! iszonyat macera volt a tisztán tartása, takarítása.

Tavaly már nagyobb medencét vettünk, vízforgatóval, szűrővel, mindennel.

Egyszer feltöltöttük június elején, szeptemberben leengedtük. Semmi gondunk nem volt vele.

Persze pici baba mellé még nem praktikus.

2022. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 evesnek vettem nincs kutya :) nem akarom feltolteni nagyon v muszaj? Max a csuszda reszet
2022. máj. 15. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lehet nagyon feltölteni. Max 10cm víz fér bele.
2022. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi!
2022. máj. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!