Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Letaksrható merevfalú gyerekme...

Letaksrható merevfalú gyerekmedencét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
10 ev panel utan vegre csaladi hazba koktoztunk. Tegnap fujtunk fel egy 20 e forintos vizi varat es ejszaka szetszedte a kuyta az egeszet. Reggel egyutt sirtam a gyerekkel. Ki sem probalhattak,a kutya meg van orulve a vizert. Van ugyan kennel de nem lehet bezarva egesz nyaron,mellesleg nem is akarom es vonyit benne. Feleves farkaskutya. Kerites is van,derekig ero,es atugorja. Olyan merevfalu medencet keresek,amire van teto es kutyabiztos.
2022. máj. 12. 10:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elnezest az elutesert. Zaklatott vagyok.
2022. máj. 12. 10:03
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kutya ellen hiába takarod le, és a merev falú medencébe is meg fog próbálni bemászni. Reggelre garantáltan tönkre lesz az is téve. Minden bizonnyal úgy fogja gondolni a kutya, hogy az új is neki lett kirakva.

Két dolgot tudsz tenni: a medencét elkeríted a kutyától (egy olyan megoldást láttam, hogy villanypásztorral körbe van kerítve a medence, így nem olyan fertelmesen ronda, nem is kerül annyiba mint egy igazi kerítés, és később könnyű elbontani), vagy a kutyát megpróbálod megnevelni.

2022. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Villanypasztor a 2 eves mellett annyira nem pálya. Nem tudom nevelgetni nagykn mert csak akkor rossz ha alszunk éjszaka,vagy ha elmegyunk itthonrol. Soha semmit nem csinal,ha itthon vagyunk,igy buntetni se tudom,se raszolni.
2022. máj. 12. 11:18
 4/25 anonim ***** válasza:
Éjjel és ha nem vagytok otthon akkor kenel. Meg egy kutya iskola sem ártana, mert ez a kutya nincs nevelve.
2022. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha bezarom egesz este ugat,sir. Probaltuk, 3 napig nem aludtunk. Ejjel jarorozik,azert vettuk igazabol. Ha elmegyek be szoktam neha zarni,akkor nem hallom,bar a szomszed nem tudom meddig turi.
2022. máj. 12. 11:29
 6/25 A kérdező kommentje:
Es ha elvisszuk kutyaiskolaba,akkor a medencehez szoktatast ott hogy tanitjak vagy hogy ne sirjon a kennelben? Csak kerdezem 🤔
2022. máj. 12. 11:30
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A kutya iskolában nem konkrétan azt tanítják meg, hogy nem tesszük tönkre a medencét, hanem azt, hogy a gazdi a főnök, ha ők valamit megtiltanak, az a távollétükben is tilos. Amúgy meg szerintem nincs lemozgatva, az, hogy van kert, önmagában nem elég egy nagyobb mozgás igényű kutyának. Vigyétek el sétálni, ha otthon vagytok, akkor pedig játszatok vele. Így éjjel sem rosszalkodni fog, mert eléggé lefárad napközben. Egy kutya időnkénr elfoglaltságban vetekszik eg, gyerekkel. Foglalkozni kell vele.
2022. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaiskolában nektek tanítják meg, hogy tudjátok az ebbel megértetni, ne vonyítson ha nem szeretnétek és ne nyúljon olyan dolgokhoz, amikhez ti nem akarjátok. A kutya most is képes csendben maradni ha ott vagytok vagy nem felmászni mondjuk az asztal tetejére. Azért tudja, mert ezeket már megtanítottátok neki.
2022. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ertem. Egy van a kozelben,de a szomszedom most hagyta ott oket. Csak csibeszeltetes volt,meg ide oda setalas,lab mellett,illetve nyomkereso, vodor alatt tap kereses. Ennek nem sok ertelme volt valoban. De utana nezek mashol mik vannak.
2022. máj. 12. 12:47
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem még most keressetek neki gazdát és vegyetek riasztót 🤦
2022. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!