Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyobb gyerekmedencét (ami...

Nagyobb gyerekmedencét (ami nem szivattyús)hogyan takarítjátok?Hány naponta cserélitek a vizet?Tesztek bele algaölőt vagy valami mást?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagy hogy vegyünk bele szivattyút meg mindenféle víztisztítót de azért mégsem olyan pici hogy minden nap kiborítsam a vizet,meg nem is melegedne fel benne a víz. 3 személyes gyerekmedence.
2020. júl. 29. 12:49
 1/2 Manoka8528 válasza:
73%
Szia.Semmi extra.Sokkold a vizet klórtablettával.Nem kell algaölő hiszen nem algás a víz.Az ég egy adta világot semmit ne csinálj csak amikor felengeded a medót,nem tudom hány literes (mienk 13 ezer liter és első felengedéskor 10 db klór tabit tettem bele,aztén hetente 4et),sokkold le klórtablettával és hetente annak kb a felét szintén tedd bele....semmi baja nem lesz a vizednek.Nekem egész nyáron kitart,csodaszép,átlátszó,uszoda minőségű vizünk van egész nyáron.
2020. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rajta nyilas akkor egy olcso papir szuros viztisztitot vennek bele.

Maskepp minden heten kimosnam, tiszta vizzel toltenem

Algaolo kell bele ha eso esik bele, gyorsan bezoldul

2020. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!