Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pozitív és negatív...

Milyen pozitív és negatív hatása van egy gyerek születésének az apára?

Figyelt kérdés
Illetve van-e valamilyen szerepe annak, hogy sok konfliktus van-e a párkapcsolatban, vagy sem?
2022. máj. 21. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül van bármi hatása.
2022. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, ha megteszek mindent annak érdekében, hogy ne érezze mellőzöttnek magát az újdonsült apuka, akkor nem lesz gond. Sőt, úgy is tünt.

15 évvel később a párterápián kiderült, hogy nála akkor kezdődött minden negatív folyamat elindulása.

Szóval, mindenképp van hatása; ha még nem áll rá legbelül 100%-osan készen, akkor negatív. Ha mindennél jobban vágyik az apaságra, akkor pozitív.

2022. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszolhatatlan kérdés.

Minden ember és minden párkapcsolat más és millió egyéni szempont is létezik. (Akarta, nem akarta, stb.)

2022. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Ha kiveszi a részét a gondoskodásból, akkor akár pozitívan is hathat, hiszen része a fejlődési folyamatnak. Ha hulla fáradt, mire hazaér, plusz még piszkálod is, akkor negatív lesz,ez tuti.
2022. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha a férfi gyerek szerepet óhajt betölteni a nő oldalán, és annak ellenére hogy ő is benne volta gyerek létrehozásában, féltékenykedik mint egy gyerek, akkor tuti van negatív hatása. Fel kéne nőni a feladathoz, uraim. Vagy ne csináljatok gyereket.
2022. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1%

Tudom, hogy milliószor lerágott csont, de ha kérdezel és kapsz rá választ,csak akkor hasznos, ha azt olvasod, amit hallani akarsz?!?!

Pontozd csak fel a nők véleményét, ők úgyis jobban tudják, hogy gondolkodik egy férfi!

Aztán meg csodálkozz, ha minden elromlik körülötted.


Fel kellene nőni és elfogadni, hogy a te véleményeden kívül van más is és meglátni benne a lehetőséget a gondolkodásra.

Szerintem te magad sem vagy még érett egy gyerekhez, ha ilyen kicsinyes vagy.


Lehet mínuszba is pontozni!

2022. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megjegyezném -ha nekem szántad a kommentet- hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek joga van pontozni.

Egyébként meg senkinek sem adtam mínusz pontot, csak hogy tisztázzuk.

2022. máj. 21. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#5

Egy élőlényt nem lehet megcsinálni...

2022. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És igazad van, nem vagyok elég érett egy gyerekhez, és megnyugodhatsz, nem is szeretnék egyelőre.

Pszichologiát tanulok, és ahhoz, hogy információkat gyűjtsek, írtam ki a kérdést (tudom, hogy nem egy megbízható forrás, de kíváncsi voltam az emberek véleményére).

Remélem kielégítő választ adtam. Jó tanács: gondolkodj el kicsit, mielőtt valakit letámadsz.

2022. máj. 21. 13:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a pszichológia része érdekel. a pasik egy része anyapótléknak választ párt, nem társnak. Na ezek a férfiak reagálják le rosszul a saját gyerekük születését, úgy viselkednek mint egy féltékeny nagyobb testvér. Irigyek a nő osztatlan figyelmére. Ez természetesen nem vonatkozik minden férfira.
2022. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!