Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaholmi kérdés. Lassan már...

Babaholmi kérdés. Lassan már ingyen adjam oda a dolgokat? Hol élnek az emberek? Ti hogy, hol mennyiért adjátok el nem használt babadolgaitokat?

Figyelt kérdés
Képzeljétek!Egy kombiágyat (felszerelten:matrac,baldachin),egy állványos fürdetőkádat,és egy 100bd-os ruhacsomagot-aminek 90%-a márkás,és megkímélt- kínáltam 65ezerért.Erre a csaj majdhogynem megsértődött,amikor nem álltam le vele alkudozni.... Hát hova már???????? Vagy tényleg még ennyit se ér?Nem lestrapáltak,csak használtak.Van amin jobban látszik,van amin egyáltalán nem. Ha megírnátok ti mennyiért tudtátok eladni az ilyen dolgaitokat,és hol azt megköszönném!
2010. szept. 18. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát sajnos az sok 65 ezer ft látatlanba meg főleg...Én nagyon sokszor csalódtam már pl. anyukák szerint nem lestrapált, meg még hordhatónak vagy alig használtnak hirdetett dolgokban...főképp kisruhákban...hát igen ugye ez relatív, kinek mi az alig használt. Nem azt mondom hogy a tiéd is ilyen (mert nem tudhatom:)) csak látatlanban ennyi pénzt nem adnék ki.

A kiságyunk nekünk is 1 gyerek által alig használtan mindössze 13 ezer ft-ért ment el, a kádállványunk 1500 ért..én is hirdettem mindenfelé és az senkit se érdekel hogy a triplájába került ...Mindenki a legjobbat szeretné nagyon alacsony áron, szóval így nehéz jól értékesíteni:)

Amúgy teszen, vaterán, babaszobán, expresszen hirdettem, a kiságy pl. expresszen ment el.

2010. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

énis el akartam adni a hófehér kiságyat kókuszmatraccal,oldallapján csörgők vannak,kemény fenyőből készült.45000 ft-ért vettem,az ágy 1,5 évet volt használva.De ha akarnám se tudnám eladni még 30 000ért sem :(

példa a ruhára,nagynéném telefonon hívott,hogy van 2 nagy zsák ruhája a lányomnak,tele édes divatos cuccokkal!!!örültem,egyből felajánlottam a lányom által kinőtt divatos szép ruhákat!foltosat nem is tettem közé,csak tényleg olyat amit énis ráadnék az enyémre.

Erre hozták a zsákokat..képzeld 2 kiskabátot találtam olyannak amit ráadnék a lányomra!!!!a többi a kőkorszakból való,egyszerre plüsskordbársonykockáscsíkosfodrosmasnis borzadályok voltak...

Én így jártam,azóta tartogatom inkább barátnőim számára a cuccokat.

2010. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek szerin szerencsésebb vagyok,mert ismerősöknek adtam el a dolgokat,megnézték előtte.Mifelénk ez bevett szokás,nem hordjuk bizományiba.

De viszont tényleg nagyon olcsón kell eladni.Pl én a drágább dolgokat féláron adtam,úgy mint kiságy,baldahin,2 gyerekülés 3 babakocsi.A kisruhákat viszont szinte fillérekért,mert a drága rugdalózókat,amiket 3-3500-ért vettem csak 500 ft-ért adtam.

Most már mindentől megszabadultam és kb 12000 ft-t árultam így is ki.Az értéke ennél jóval több volt,de nekem tulajdonképpen már haszontalan holmik voltak.Az árából gyerekbútort vettünk a két gyerkőcnek...

A te áraid nekem viszont még alacsonynak is tűnik,hiába nagy összeg.Azt javaslom,hogy kisebb tételekben próbáld eladni.Pl a ruhacsomagot mondjuk 10-vel,lehet,hogy úgy még többet is kaphatsz értük,csak várni kell egy kicsit.

2010. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed más mennyiért árulja az olyan tipusut mint a tiéd, ahhoz hasonló áron tedd fel vatera teszvesz.

Egyébként most adtam el teszveszen a kád kádálvány disney újjonan vettem 6000 ért 3000 ért adtam el. 50 db- os ruhacsomag 10.000 ért ment el, kiságyat baldahint fejvédőt kompletten újjonan 30.000 vettem, nagyon szép volt dio és fehér, 15.000 ért ment el. Szóval tényleg sokért hirdeted az új árhoz képest!

65. Én sem adnék érte, inkább újat veszek annyiért!

2010. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocs nem 12000,hanem 120 000 (nem mindegy):)
2010. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem előbb találkoztunk vagy 6 hónappal!

Szerintem ez így ennyiért ajándék!

Én az ágyat vettem csak ennyiért! Baldachin 10000, ruhákat kezdésnek 60000!

Plusz a fürdőkád és akkor még nem is állványos!

2010. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ez agyrém!!!!! Dehát még 270ftot se ér egy-egy ruhadarab?Mert annyira jön ki...A sapka is,de az overall is.Gyönyörű! Pedig azt hinné az ember,hogy majd valaki örül,hogy ennyiből "megússza" az egészet.(ja a kád Brevi,szóval az se egy sitty-sutty,és az ágyhoz tartozik ruhásszekrény is,és képeket is látott róla az említett lány ,az árát is megbeszéltük,,itt meg már alkudozott.5000ft-on ment a parádé!Tudom,én is lehettem volna rugalmasabb,de szerintem ez így is kedvező..vagy már nem is tudom..de..az) :)
2010. szept. 18. 10:07
 8/17 anonim ***** válasza:
egyébként sokan megelégednek az olcsóbb dolgokkal,pl olcsóbb kategóriás kiságy,kád..minek márkás,ugyse kell sokáig.Lehet hogy a vevőd ilyen anyuka.A túl jót akarja olcsón!de hidd el,nem fogod tudni annyiért eladni neki.Vagy akkor hirdesdd meg ujra,hátha rákap valaki más!
2010. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a 25.000 Ft-os bölcsőt 6000 Ft-ért adtam el. És most vettem tényleg alig használt kis ruhákat. A body, rugi, felső, nadrág 200 Ft/ db volt, a sapi, kesztyű, zokni, harisnya 100 Ft / db. Remélem nem haragszol meg, de szerintem is egy kicsit sok az ár. Nekünk is van még egy kiságyunk szekrénnyel, pelenkázóval, kókuszmatraccal együtt több mint 50. 000 Ft volt, de örülök ha eladom 20-25.00 Ft-ért. Sajnos túlkínálat van a piacon.
2010. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom meg,azért írtam kérdést ,mert érdekelnek a válaszok. És köszi ,hogy írtál! Bár azt kezdem felfogni,hogy képek nélkül nehéz objektívan nyilatkozni. Csak első felháborodásomban írtam ki a kérdést! És igen,lehet,hogy van akit a márka=minőség nem érdekel,de én akkor is azt mondom,hogy egy több ezer forintos kissapiért,a többezer forintos rugiért,kardigán+naci együttesekért igazán nem sok 270 ft/db. De biztos van aki nem így gondolja,csak akkor ő nézzen olcsóbbat,ne itt alkudozzon. Persze,mint írtam van amin látszik,hogy használt,de szerintem ennyiért,hogy még mindenből újat is várjon az kicsit sok... :)
2010. szept. 18. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!