Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan lehet letölteni Hock...

Honnan lehet letölteni Hock Ildikó: 1000 kérdés 1000 válasz B2 című könyvét ingyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
könyvtár
2011. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam, boltban sem,google-n sem.
2011. júl. 16. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én valahonnan letöltöttem még anno, de már nem tudom honnan, viszont, ha adsz egy emailt megpróbálhatom átküldeni, ha gondolod. Ez ugye angol? Meg nekem úgy van, hogy "A" típusú vizsgákra, tehát mindenféle szóbelire felkészít.
2011. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félelmetes, hogy másfél éves ez a kérdés, és így is egyesek azt hiszik, hogy én ennyi idő után bármit el tudok nekik küldeni. Elnézést a kérdezőtől, de a leendő idelátogatóknak üzenném: ne írjatok nekem azzal kapcsolatban, hogy elküldjem nektek az 1000 kérdés 1000 válasz c. könyvet, mert már nincsen meg! És nem, fogalmam sincs, hogy honnan töltöttem le, de mivel anno én is képes voltam megtalálni, ezért bizonyos vagyok, hogy mások is képesek rá, akik nem teljesen életképtelenek.
2013. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, kedves 2-3., hogy "zaklatnak".

És persze semmi gond nincs, hogy kiírtad :)

2013. febr. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!