Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a sírásnak?

Mi lehet az oka a sírásnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam fürdés utáni öltöztetésnél mindig ordít, de már szinte lilulásig.3. gyerek de ki fog rajtam 😅 Nincs hideg a szobában (24-25 fok van), kipróbáltam több féle törölközőt/kifogót, nyugtató zene megy a háttérben, próbáltuk cumival a szájban, cumi nélkül mindhiába...és nincs már más ötletem.Amíg öltöztetem ordítás, ahogy elkészül mosolyog.Azért is lenne fontos, hogy ne sírjon mert hatalmas köldölsérve van, aminek nem tesz jót a sírás/erőlködés.Min változtassak, vagy mit próbáljak ki szerintetek?A két nagyobb gyerkőcnél nem volt ilyen gond.
2022. máj. 25. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt 3 hónapos kora körül. Arra tippeltem hogy kemény a pelenkázó ahol törölgetem, így puha matracon próbáltam, az volt hogy bejött. Majd énekeltem, ugyanazt mindig harom-négyszer fürdés közben, meg mikor kivettem tovább énekeltem. Ez is néha használt. De aztán rájöttem hogy csináljátok bármit, valószínűleg csak annyi a baj, hogy egyszerűen nem szeret kijönni a kádból és öltözködni. Elmúlt egy idő után.
2022. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túlságosan elfárad mire jön a fürdetés? Próbáld kicsit korábban fürdetni, vagy kevesebbet aktívan tartani előtte, hogy ne merüljön le nagyon. Hirtelen ez a legjobb ötletem, remélem tudtam segíteni.
2022. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fázik esetleg?
2022. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy éhes addigra?!
2022. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt csinálta 3 hónapos kora körül, egyszer csak kinőtte, mi is próbáltunk mindent, de csak az idő oldotta meg.
2022. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Éhesnek biztosan nem éhes mert fürdés előtt eszik egy kicsit, fürdés után pedig befejezzük.Próbáltuk azt is hogy aludt fürdés előtt mondjuk egy órával egy kicsit, de azt is hogy fáradtabb legyen, de mindig sírás a vége.Szerintem nem fürdetjük későn 19.30-20.00 között van a fürdés idő, néha előfordul hogy kicsit korábban.
2022. máj. 26. 03:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok sokat segíteni, én is írtam ki kérdést pontosan ugyanezzel a problémával, annyi, hogy akkor a fiam 4hónapos volt.

Most 15hónapos és azóta is minden este üvölt öltözésnél, ráadásnak még minden pelenkázás is egy küzdelem, sírás.

Elvileg én is ilyen voltam kiskoromban, nem szerettem öltözni, nem akartam, hogy piszkáljanak.

Úgyhogy kitartást. Hátha nektek hamarabb elmúlik ez.

2022. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Feszes izomzat?
2022. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom hetes válaszoló, kitartást neked is!!❤

8-as nem tudom előfordulhat, hogy feszes az izomzata (fogunk menni dévényeshez, ott majd kiderül), de ha napközben öltözünk sosem sír, csak fürdés utáni öltözésnél.

2022. máj. 26. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!