Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » C&A kismama ruházat? Hol-Pest...

C&A kismama ruházat? Hol-Pest és környéke.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan C&A üzletet keresek, ahol van kismama választék, Pest és 20 km-es környékén belül.

Nagyon megköszönöm, ha tudtok tippet adni, melyiket érdemes felkeresni.



2022. máj. 26. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Van nekik kismama reszleguk?
2022. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen reszlege, de hádában most láttam kismama ruhákat. Amúgy simán XL méretű nyári ruhákat hordtam"kismama" ruhaként. A lényeg hogy pocakkal legyen hely😅 alkalomadtán van jó farmernadrág ,felső az lidl-ben
2022. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom külön részlege van-e, de nekem van kimondottan kismama ruhám C&A-ból.
2022. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Második terhességemnél én is kerestem, akkor mondta az egyik ott dolgozó, hogy megszűnt a kismama részleg és csak az Árkádban (rem.jól emlékszem)lévő boltban van. Odáig én nem mentem.
2022. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!