Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények a Bernadett névről?

Vélemények a Bernadett névről?

Figyelt kérdés
Nem túl régies? Nekem sosem tetszettek a hosszú nevek de ez valahogy kivétel és a becézése a Detti nagyon tetszik még. Vállalható név e manapság? Illetve te lennél e Bernadett?

2022. máj. 29. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik, akár lennék is Bernadett. De a Berni becézés annyira nem jön be, a kutya miatt, a Detti tényleg jobb.
2022. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez lenne a nevem, valószínűleg szeretném. Szerintem vállalható név.
2022. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nagyon nem tetszik. Olyan faragatlan, tenyeres-talpas hangzása van szerintem. Régi filmekből a faluról frissen feljött szolgálólány jut eszembe róla. Nem lágy, nem nőies, de nem is sugároz erőt vagy eleganciát. Utàlnám, ha ez lenne a nevem.
2022. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen jó, vállalható név.


Itt a környékünkön nem olyan ritka, az én korosztályomban ismerek 3-at idősebbet 2-t és most a baba-mama foglalkozáson is van egy kislány.



Nekem egyedül a Betti furcsa becézésnek, de a Dettit szoktuk használni.

2022. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Én se viselném szívesen. Talán Berni elmegy.

Amúgy ismerősömet Börnadettnek csúfolták vele.

2022. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Mert aztán a Hanna meg Anna és a Lili az aztán eleganciát sugall XD
2022. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

#6 egyrészt ezt nem mondtam egy szóval sem, másrészt most nem azokról beszélünk.

3. voltam.

2022. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Borzasztó unalmas nőt képzelek egy Bernadett név mögé.
2022. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Szép név. Egyetlen ilyen nevű not ismerek. Gyönyörű, platinaszőke, csinos kis nő, kerteszmérnöki végzettsége van és vidámparkot üzemeltet. Jó fej is mellette, kb mindenkit levesz a lábáról
2022. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem túlságosan erős, markáns név. A becézései sem tetszenek. A Berni fiús és egy kutya fajta, a Betti inkább a Bettina becézése, akkor inkább legyen az a név. A Detti is elég borzalmas.
2022. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!