Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti, akik gyermeket vállaltok!...

Ti, akik gyermeket vállaltok! Nem tartotok attól hogy az egyre nehezedő körülmények miatt nehézkes lesz a gyereknevelés?

Figyelt kérdés
Mármint főleg az anyagi részére gondolok, infláció, kockázat az ukrán háború lehetséges következményeire., elbocsájtások munkahelyeken, stb. Nem féltek attól hogy nem fogtok tudni megadni mindent a születendő gyereknek?
2022. máj. 29. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ezt minden héten megkérdezitek!
2022. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ha mindig mindennek kapcsán azon izgulnék hogy az majd hogy fog rám hatni akkor nyomorúságos egy életem lenne, frusztrált lennék 0-24. Ha esetleg beüt valami, lesz mihez nyúlni és akkor megoldjuk, de nem fogom rettegésben leélni az életemet. A gyerekeimnek első sorban kiegyensúlyozott szülőkre van szüksége, ezt igyekszem megadni, ha törik ha szakad.
2022. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

“ kockázat az ukrán háború lehetséges következményeire”


Eddig is volt ott probléma, nem újkeletű a dolog. Egyébként nem tartok, belengették, hogy mekkora baj van, megy fel az olaj ára, mert nem aratnak, fura, de a mustármagot mégis le tudják aratni idén.


Összefoglalva, nem félek egyáltalán, ez törvényszerű, hogy mindennek folyamatosan emelkedik az ára

2022. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Talpraesett, tanult ember vagyok, ahogy a férjem is.

Bármi jön, megoldjuk. Sok minden csak hozzáállás kérdése.

2022. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem, az én gyerekkoromban is volt épp gazdasági válság,ráadásul apám munkanélküli volt. Nehéz volt és kellett spórolni de túleltuk.
2022. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Egy bizonyos szintű aggodalom mindig van és lesz is bennem, de tudom, hogy megoldjuk valahogy.
2022. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

14 évvel ezelőtt én is feltettem magamnak ugyanezt a kérdésrt, mielőtt gyereket vállaltam. De aztán elhessegettem, jött a gyerek.


Tuleltunk már azóta egypár válságot és problémát. És még megvagyunk.


Szóval erre nem lehet alapozni igazán a gyerek témát. Mármint annak, aki akar. Aki nem akar, annak pedig elég jó ürügy ez.

2022. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Előre nem izgulok, ha meg megoldando feladat jön elénk akkor a legjobb tudásom szerint megoldom, megoldjuk.


Borzalmas kimenetelű dolgokra nem gondolok.


Ami természetesen felzaklat, mint a háború azt pedig megvizsgálom h ránk van e épp hatassal, tudok e tenni valamit, és mivel valószínűleg évekig el fog húzódni nem tudok ezen szorongani évekig, így nem olvasok már róla híreket.

Ha majd itt lesz a háború akkor aggódok, de nem készítem ki magam előre mert akkor a család is széthullik.

2022. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

"az ukrán háború lehetséges következményeire"


Mikor értitek már meg, hogy nem fog kiszélesedni? Engem a délszláv háború alatt vállaltak a szüleim, az jóval komolyabb volt. Édesanyámat megkérdeztem róla, azt mondta alig emlékszik rá, nem foglalkozott vele. Ebben az időszakban ment férjhez, születtek gyerekei, nem érdekelte a háború a szomszédban.

Az anyagaik miatt nem aggódom, eleve úgy álltunk neki, hogy van elég tartalékunk bármilyen esetre.

2022. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

"Nem féltek attól hogy nem fogtok tudni megadni mindent a születendő gyereknek?"


Nem, mert nem is akarok MINDENT megadni neki.

Amik igazán fontosak, azok pont a pénzen nem megvehető dolgok.

De te úgyse érted, csak gyerektelenül idejársz a gyermeknevelés rovatba, hogy szítsd a feszültséget.

2022. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!