Milyen cumit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan a végéhez érek a szükséges dolgok listán, de még cumink nincsen és nem is tudom melyiket kellene megvennem. Illetve bár szoptatni szeretnék, egyáltalán nem biztos, hogy összejön ugye. Vegyek egy cumisüveget is biztos ami biztos alapon? Rengeteg van belőlük... Van olyan, ami kifejezetten jó, bevált? Tapasztalatok?


Köszönöm!


Ha számít, nem Magyarországon élek és itt úgy van, hogy akár már aznap hazaengednek a kórházból (szülés után), ha minden rendben és otthon lehet pihenni. Persze maradhatsz, ha akarsz. Szóval nem szeretnék akkor rohangálni, vásárolni, mikor a baba már itthon van. Tudom otthon, Magyarországon 3-4 napig is bent van az anyuka és addig apuka nyugodtan rendezkedik még, de itt nem, úgyhogy nem akarom utolsó pillanatban csinálni. Vagy tök feleslegesen előre megvenni?


2022. jún. 1. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
1db ot vettem biztos ami biztos alapon (lansinoh 250ml), de szerencsére nem kellett. Játszócumit egyáltalán nem vettem, nem is akartam.
2022. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Semmilyet :)
2022. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
A cumit én megvettem előre, de a lányom utálta és nem fogadta el. Szerintem vegyél kétfélét, de készülj fel rá, hogy nem minden baba cumizik és amelyik szereti az is mind másfélét. Cumisüvegböl én az aventet ajánlom és abból is a nagyot, mert a kicsit csak pár hétig használtuk, sok értelme nincs, nekünk ez volt, de van más fejjel is: [link]
2022. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
+1 a Lansinoh üvegre,cumit is max egyet vegyél,hogy legyen kéznél. Nálunk egyikre sem volt szükség de én is vettem,még tápszert is,ha bármi gáz van legyen itthon. Végül az sem kellett,így elajándékoztam.
2022. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vettem mellszívót (Lansinoh) amihez volt 1 db cumisüveg. Végül jól jött mindkettő.

Cumit is vettem 1 db-ot (MAM). Az elején rápróbáltam és nem kellett neki, aztán egyszer amikor nagyon nehezen akart elaludni (kb 4 hónapos volt) akkor odaadtam neki és már aludt is. Azóta is cumival alszik el magától (1.5 éves). Most DM sajátmárkás, meg NUK cumikat használunk, mondjuk neki mindegy milyen csak ne cseresznye cumi legyen.

2022. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk a cumi és a cumisuveg is MAM, most váltok nagyobbra mert 2 honapos lett a fiam, épp ma rendeltem egy új mam és egy bibs cumit
2022. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
A fiam nem cumizott (helyette az ujját szopta), a kislányom viszont cumizik. Ő csak a MAM cumit fogadja el, más nem kell neki (21 hónapos, alváshoz kell a cumi). Mindkét gyerekemnél MAM cumisüveget használtam, én azt szeretem. Szerintem egy cumisüveg nem árt, ha van otthon, nem akkora kiadás, aztán ha mégsem kell majd eladod/elajándékozod.
2022. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk a MAM vált be
2022. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon baba függő.

Fiam pl egyáltalán nem fogadta el, pedig vagy 10et kipróbaltunk. Mikor leszoktattam a szoptatasról, akkor lett cumis, 1 évesen. Csak a dm sajátmarkasa vált be.

Lányommal pedig egyből a dm essel kezdtem, bejött.


Cumisüveget előre nem vennék.


Illetve azért, mert ti nem lesztek (talán) benn napokat, apuka attól ugyan úgy eltud menni bevásárolni 🤔

2022. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 😊


#9 Persze, így van, a drogéria párszáz méterre van tőlünk. Csak mivel első baba, nyugtalan, bizonytalan vagyok, úgy érzem jobb talán megvenni előre.

2022. jún. 1. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!