Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovulàciós fàjdalom? Kèsői...

Ovulàciós fàjdalom? Kèsői ovulàció?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az Lh tesztem csütörtök-pèntek jelzett erősen pozitivat, pèntek- vasàrnap voltunk együtt. (Egyèbkènt független mindentől is kètnaponta vagyunk együtt ès bàr nem szoktam szàmolni elvileg pèntekre jött ki ciklussal a pè.)

Pènteken ès szombaton is nagyon furcsa alhasi feszülèsem volt, petefèszkem is èreztem. Vasàrnap hètfőn teljesen nyugalmas nap volt, nem èreztem semmit sem. Kedden ès ma a petefèszkem körül èrzem megint ezt a feszülèst plusz közben egyik oldalt szurkàlt az alhasam (nem az a megjövős fàjdalom, valahogy màs, kb hogy "èrzem hogy van)nèha extrèm mód ràmtör az èhsèg akkor is ha azelött ettem rendesen.

Mèg 9 nap a nemvàrtig. Ez vajon mi lehet? Kèsői ovu? Vagy mègis mi? Volt valaki igy?köszi



2022. jún. 15. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, megértelek, én is ereztem már mindenfélét, most is babát tervezünk és folyton mindenfele tünetem van. Tereld el a figyelmed valamivel.
2022. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kèrdèsem lènyege nem az volt, hogy bekèpzelek magamnak mindenfèlèt,plàne nem azt, mint sok kètsègbesetten akaró nő, hogy biztostuti terhes vagyok. Egy gyerekem màr van, szóval nem vagyok tudatlan. Csak ilyen ovulàció utàni tünetekkel sem elötte,se szülès utàn nem talàlkoztam de nem baj.engem az èrdekelt, lehet-e ez ovulàcióval kapcsolatos dolog.
2022. jún. 15. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!