Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őrületes fájdalom ovulávió...

Őrületes fájdalom ovulávió környékén. Aki szintén tapasztalja, mi segít?

Figyelt kérdés
Mindig éreztem az ovu-t,de az elmúlt évekbem eldurvult a dolog. Kb 1-5 órát tart,főleg éjjel jelentkezik,és jellemzője a rektális fájdalom,fel a hasba. Iszonyat fájdalmas,szó szerint mozdulni sem tudok,csak hörögve nyüszítek. Doki több és többször is látott emiatt,nincs semmi kóros elváltozás. Antibébit ajánlottak a ciklus leállítására,ezt a korom miatt elutasítottam. Egyéb ötlet? Segítsetek!

2017. szept. 10. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egyszer volt ilyen júliusban. Ráadásul kétszer egy nap... Munkahelyemen és este itthon. Két tüszőm ért meg.

Egy panadolt vettem be, semmi más nem segített.

2017. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem időnként csinálja. Nem bírok ülve maradni, de ha ülve tör rám, akkor meg felállni nem bírok, szóval... Apranaxot szedek görcsre és kínomban azt vettem be, és valamennyire segített.
2017. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az utobbi 1 evben ilyen volt, ulni se tudtam sex majdnem kizart neha osszejott.

2 napig tartott ha nem tovabb. Azota terhes vagyok remelem utana nem lesz ilyen, mikor megszultem

2017. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!