Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet e hatása a gyerek...

Lehet e hatása a gyerek egészségére ha szedek antidepresszánsokat?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és egy éve szedek antidepresszánsokat(Cipralexet és Olanzapint szedek)barátnőm terhes és sokat olvastam hogy az antidepresszánsoknak hatása van a spermiumok minőségére és félek hogy emiatt nem fog egészséges gyerekünk lenni.Minden esetben igaz ez hogy kárositja a spermiumokat vagy csak elofordulhat de egyébként lehet teljesen egészséges is a gyerek.Nagyon félek hogy nem lesz minden rendben a gyerekkel.

2022. jún. 16. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosod mit mondott?
2022. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem az a kérdés amire a gyakori jó és használható választ tud adni.


Orvos azonnal

2022. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Ha az anyuka szedné terhesség alatt, akkor nagyobb esélye lenne rá, de még akkor se biztos. Én a terhességem harmadik trimeszterében kényszerültem antidepresszánst és nyugtatót szedni, mert brutális terhességi depresszióm és álmatlanságom alakult ki (szedtem olanzapint is, egyébként ezzel még szoptatni is engedett volna az orvos, de én nem vállaltam be). A kisfiam lassan két és fél éves már és kezdettől fogva kutya baja.
2022. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!