Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sírtál már olyan dolog miatt,...

Sírtál már olyan dolog miatt, ami a gyerekeddel volt kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Pl. betegség, baleset, incidens, egyéb rossz dolog.

Történt már olyan, amit a gyereked csinált, és elsírtad magad vagy zokogtál?



2022. jún. 16. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
3 éves. Párszor már igen
2022. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem. És nem azért írom, hogy nem, hogy keménykedjek, mert a szívem szakad bele, ha sír vagy bármi fájdalma van, de olyankor bekapcsol az anyatigris üzemmód, hogy rám kell támaszkodnia és erős próbálok lenni. Ha rajtam is azt látná, hogy pl oltás vagy bármi előtt ott rágom a körmöm, hogy basszus mekkora tű az, akkor tuti pánikba esne. Szóval belül nagyon fáj minden, ami neki rossz, de kifelé erősnek mutatom magam, hogy meg tudjon nyugodni.
2022. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, mászni tanult és megfejelte a járólapot, ömlött a vér a szemhéja mellett, összeragasztották neki de látszik a nyoma 2 év után is. Ez volt az első baleset, cseppet kiborultam, az ügyeleten a nővér nyugtatott…

Tavaly ősszel akkor sírtam el magam, mikor a háziorvos közölte telefonban, hogy irány a kórház, mert kiszáradt a gyerek. Tudom, hogy ott voltunk jó helyen, csak az első sokk ijesztő volt.

2022. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mikor kórházba került, mikor autizmus diagnózist kapott, mikor nem vették fel abba a suliba, ahová menni szeretett volna.
2022. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!