Miatta leszokik?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni.

3 évig voltunk együtt a párommal született egy fiunk.

Ivott. Mindig is ivott de talán a szülés után megjobban. Nem tudtam tovább elviselni a fiunk 4 hónapos korába kiraktam.

Még mondta a szemembe ő sosem fog leszokni a piacról se értem se a fiunk miatt.

Erre most összege jött egy milffel 16 év van köztünk majdnem anyukája lehetne és miatta 2 hónapja egy kortyot nem iszik. Ismerőseim is mondják én is hallom a hangján akárhányszor beszélünk telefonon. Józan életét el amióta ez a nénije van.

Hihetetlen.

Miatta leteszi de a fiaert nem tette meg??

Ilyen van??


2022. jún. 16. 20:32
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Sosem fog leszokni a piáról.

Javitott.

2022. jún. 16. 20:32
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Ez még csak 2 hónap, majd idővel újra fog.
2022. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Látod.. Látszik hogy igazi apa.🤢🤮

De ha tudtad hogy iszik.. MIÉRT SZÜLTEL EGY ALKOHOLISTANAK??

2022. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Jaj igen. Es az alkoholista nem szokik le. Max par hónapot kibir, de ujra kezdi.

3 voltam.

2022. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
A napokban feltetted már ezt a kérdést. Fogadd meg, amit ott irtak.
2022. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Nyugiiii. Apám leszokott a piáról,az egy éves évfordulóját a piamentességnek pedig egy üveg vodkával ünnepelte meg😅
2022. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5ös én biztos nem. Hálás lennék ha belinkelned azt a kérdést.

Nagyon köszönöm.

2022. jún. 16. 21:09
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat aki sokat ivott és a gyerekei miatt tényleg leszokott.Marmint vagy 25 éve nem iszik egy kortyot sem.Van ilyen is.Meg olyan is aki iszik ideig óráig nem aztán újra.Ha amúgy neked nem ígért olyat hogy leszokik,de így is gyereket vallaltal vele, akkor valahol elbaxtad te is.Lehet hogy az új nő okosabban kezelte a témát vagy belé tényleg szerelmes és ezért tette le,meg olyan is lehet hogy majd pár hónap, év múlva megint inni kezd,de alapvetően nem mindegy?
2022. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem. Mert baromira rosszul esik hogy nekem minden héten turnom kellett a sörök felszisszeneset a pia szagot, azt hogy egyszer nem pelenkazta át a gyereket és azt is hogy agresszív volt a piatol.

És jön most egy ilyen jött ment nyanya és leszokik???a családja miatt meg nem?

Bicskanyitogatós.

2022. jún. 16. 21:13
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Igen, van ilyen. Tudom, hogy más, de sokan leszarják a külsejüket amig ott van a gyerek apja vagy anyja, aztán jön a válás és hirtelen sokan le tudnak fogyni és hajat mosni. Ez is nyilván inkább a férfiakra jellemző, mert több az idejük magukra, anya az ingyen babbysitter. Igen, sajnos új szerelem, ez van.

Bocs, de a milfezés írtó szánalmas és primitív még akkor is ha sértett vagy. Lehet, hogy idősebb nálad, de nem szült alkoholistának.

2022. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!