Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermek/csecsemő naptejek...

A gyermek/csecsemő naptejek szavatossági ideje is lejár felbontást követő 1 év után?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 07:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Ami rá van írva a dobozra, bár én sose nézem ezeket, ennyi erővel minden évben vehetnél újat és a legtöbb esetben semmi baja nincs a réginek.
2022. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Igen, de én inkább az állagát szoktam nézni, és aszerint döntöm el, kidobom-e. Elhasználni sosem szoktuk egy szezon alatt, szerintem ahhoz naponta kellene három-négy embernek strandolni.
2022. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Gyógyszerész azt mondta nekem, hogy a gyerekekeseknek mindenképp javasolja, hogy évente szerezzünk be újat.
2022. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most ledöbbentem 6 hónap van írva a kis tégely rajzba a dobozán, tegnap pedig strandoláshoz rá kentem a 1,5 éves gyermekemre :( és kb 11 hónapja bontottam fel
2022. jún. 17. 07:52
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Most ez komoly? Mi havonta veszünk új naptejet, csak szökőévente kenitek rá, vagy mi? Minden kimenetel előtt arc, karok, lábak bekenve. Ez azért elég gyorsan fogyasztja. (Mellette magamat is kenem mindig)


Az más, ha múlt nyárról maradt. Szerintem vegyél újat, bár nem tudom, mi romolhat el benne.

2022. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

1-es vagyok

Látom jól lepontoztatok😂 semmi baj ezzel sőt eszembe jutott, hogy ha nektek ilyen jól megy küldjétek már át nekem az ilyen kidobásra ítélt múlt nyári naptejeket, mert én nem félem a halált🤣 amit lekeresek az la roche posay vagy vichy! Köszi előre is😚

2022. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért romlik el gyorsabban, mert gyereknaptej, hanem mert naptej. Nem tudod mindig 25 fok alatt tárolni, mert nyilván viszed magaddal.

Mondjuk garantálom, hogy keveset használsz, ha egy 3 hónapos nyár alatt nem kensz el 100 ml-t.

2022. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem véletlen a szavatossági idő. Gondolom a hatása sem olyan, mint időn belül...

És igen, a vegyszerek is romlandóak, nem kell ahhoz büdösnek lenniük.

2022. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Azért az is igényes, aki anyagi megfontolásból nem vesz minden nyáron újat. Én még magamnak is, nemhogy gyereknek...
2022. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!