Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! A Ti gyerekeitek mely...

Szülők! A Ti gyerekeitek mely zenéket szereti/hallgatja? Van esetleg kedvenc együttese, vagy énekese?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, a mostani gyerekek milyen zenéket hallgatnak.

Szülők, nálatok miket szeret a gyerek? Kik a kedvencei?



2022. jún. 17. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Essem, Majka, Wellhello, Halott Pénz a kedvencei, 6 éves.
2022. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Most éppem Godfater., Omega, LGT, KFT, Konyha, Blues MD.
2022. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk aki Essemet meg Majkát enged hallgatni a 6 éves gyerekének az sem tiszta ellés...
2022. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Deep Purple, Scorpions, The Doors

(Apjára ütött), 15 éves lányzó

2022. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Rammstein
2022. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Crazy frog a kedvence, és őszintén remélem hogy kinövi végre (5)
2022. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Két lányom van, egy 17 és egy 15 évet.


17 éves:

My Chemical Romance (koncerten is voltak)

Powerwolf (itt is voltak)

HIM

Lana Del Rey

lorde

Panik at the Disco


15 éves

MCR

Maneskin

Lana Del Rey

bts

Canon Grey

Harry Stiles

2022. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Jézusom, itt mi értelme van lepontozni egymást? Ennyire nem lehettek gyerekesek.

Aki megírta, hogy mit szeret hallgatni a gyermek, az hasznos választ adott. Erre jönnek a nagymellényesek és lepontozzák azt, aki nem olyan zenét hallgattat a gyerekével, mint amit ő szeret. Elvileg felnőtt emberek vagytok...

2022. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
53%

Jelenleg 17. Vegyes, a romantikától a xx. század végéig szinte minden művészibbet. Magyarokból: Fonográf, P.Mobil, P.Box, Omega, Révész, Piramis, Skorpió, Koncz Zsuzsa...

Minden egyéb: Santana, Jethro Tull, Dire Straits, Deep Purple, Yes, Manfred Mann's Earth Band, Eagels, Snowy White, Tony Joe White, Pink Floyd, Birth Controll, Keith Jarret, Glenn Miller, Benny Goodman, Louis Armstrong...


Beethowen, Verdi, Bach, Dvorak...


Még rengeteg van.

2022. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Mivel én Quimby-t,Vad Fruttikat, Queen-t, Kispál és a Borzot, komolyzenét (Glenn Gould pl), Csík zenekart, Ferenczi Györgyöt és hasonlókat hallgatok, már ő is ezeket kéri pl Alma zenekar helyett.

Én tanultam is zenélni,sokszor zenélünk együtt. Pl én játszok neki valamit a xilofonon vagy furulyán,szintetizátoron, ő meg üti a ritmust hozzá. Szintetizátoron és furulyán tanítom is.

6 éves kislány.


Persze elmegyünk Vidám Manók koncertre is,meg hallgat ő Tompetit és Alma zenekart is. Csak egyre ritkábban.

2022. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!