Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pihenőszék vált be...

Milyen pihenőszék vált be nektek újszülött kortól (szűkítővel v. párnával), ami hintáztatható/rugózik a baba súlya alatt, a rezgés És a zenélés külön állítható és strapabíró? Vagy mi az amit messziről kerüljek el?

Figyelt kérdés

első baba, nincs tapasztalatom velük, de jó lenne valami erősebb, ami nem esik szét 2 hét alatt. ha a súlyterhelhetőség nem csak 9kg, az sem hátrány :)

köszi!

40e ft a max. keretem rá


2022. jún. 18. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén nekünk egyedül a babybjörn vált be, de elég drága. Drágább, mint amennyit ér, viszont nagyon hasznos volt nekünk. A zenélő, elektromos, rezgős hinta csak porfogó volt. Én mindenképp könnyen hordozható bouncert vennék, azt hiszem a maxi cosi-nak is van elég jó. De biztos van olyan baba amelyiknek beválik az elektromos, ezt előre nem lehet tudni sajnos.
2022. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Mamas and papas rezgő zenélő szék egy áldás volt.

Különösen pár hónap után, nekem ez a főzés terén volt nagy segítség, elült benne a konyhában míg főztem.

Használtan vettük, érdemes szét nézni, könnyen ki lehet fogni jót.

2022. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Tök fölösleges.
2022. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
A 3-assal értek egyet, amíg kicsi az autósülésbe is simán be tudod rakni, a pihenőszékben meg elvileg nem szabad altatni és napi 20-30 percnél tovább nem is ajánlják a használatát, arra a pár hónapra szerintem nem érdemes ilyen drágán venni egy pihenőszéket
2022. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is totál felesleges. Érdekes módon a rokon lányok, akik 2001-2004 között születtek, tökéletesen elvoltak az autós hordozóban. Normális,épértelmű, jófej kamaszlányok jelenleg.
2022. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Baby Bjorn. Kulfoldon lakom, hasznaltan is draga, de ha egyvalamit kellene ajanlani az osszes babaholmi kozul ezt ajanlanam.

Kb. 2 hetes koratol 8 honapos korig folyamatosan hasznaltuk.


(akinek fogalma sincs milyen, ne irjon, hogy karos, mert ez nem sima pihenoszek. )

2022. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!