Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan bébiszitter,...

Létezik olyan bébiszitter, aki újszülött kortól vigyáz a babára heti több órában?

Figyelt kérdés
Hol lehet ilyet találni?
2022. jún. 19. 11:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan létezik, kérdés, hogy ki bízná rá.
2022. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

Biztos van, ha megfizeted.


Csak azért valljuk be, egy babának újszülött korban az anyjára van a legnagyobb szüksége. Én erősen megfontolnám, hogy mi az, ami magasabb prioritású, mint az újszülött kisbabám.

2022. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hol lehet megbízható bébiszittert találni?
2022. jún. 19. 11:33
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

Mi az ok, amiért szükség lenne rá? Anyagi okok miatt vissza kell menned azonnal dolgozni? Vagy csak énidő miatt kellene?


Képes lennél egy vadidegenre rábízni a gyámoltalan újszülött gyerekedet? Hol van az apja, mit csinál? Mi van a nagyszülőkkel?

2022. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

Persze. Nekem is volt. Meg a terhesség alatt adtam fel hirdetest, beszéltem a vedonovel, kerdezgettem ismerősöket.


4!


Egyedülálló anya voltam, nulla családdal. Jobbnak láttam egy fix, megbízható szem3lyre bízni a gyereket, mint magammal harcolni mindenhova.

2022. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Válaszolna valaki a kérdésemre?
2022. jún. 19. 11:41
 7/35 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló köszönöm szépen!
2022. jún. 19. 11:42
 8/35 anonim ***** válasza:
31%
5-ös,oké, így nálad teljesen érthető. De a kérdező esetében ez még nem derült ki. Ismerek olyat, aki nem gondolta végig, hogy mivel jár egy baba és annyira szabadulni akart otthonról, hogy ezért keresett végül bébiszittert. Eljárt baratnőzni, tornázni, vásárolgatni, kávézgatni, ide-oda, és addig a gyerekre bébiszitter vigyázott. Ott az apa dolgozott, a nagyszülők pedig kijelentették, hogy nem fogják támogatni a nő ilyen jellegű dolgait és nem voltak hajlandók vigyázni a babára.
2022. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
A Meső-féle Facebook csoportot ajánlom, ott biztosan találsz segítőt. Bébiszitterként én ott találtam a legtöbb családot ahova járok.
2022. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%

9-es vagyok.

“De a kérdező esetében ez még nem derült ki.”

Nem tok mindegy? Az ő dolga, akkor fogadd szittert, amikor akar. Nem értem miért kene a kérdezőnek magyarázkodnia vadidegenek.

2022. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!