Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy bébiszittert kereső...

Egy bébiszittert kereső hirdetésnél nem feltüntetni a gyerek betegségét, rendellenességét helyénvaló dolog?

Figyelt kérdés

Egy anyuka 3 gyerekéhez keres bébiszittert, a negyedik nemsokára fog megszületni. A második gyereke down-szindrómás. Azért nem tünteti fel a gyerek rendellenességét, mert ha beleírná, akkor sokan nem vállalnák a szitterkedést.


De ha találkoznak, akkor úgy is kiderül. De ez becsapás, nem?

A bébiszitter és a munkaadója között bizalmi kapcsolat kell, hogy kialakuljon. Az már milyen bizalmi kapcsolat, hogy már úgy kezdődik, hogy fontos információkat elhallgatnak előle


2022. máj. 4. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak helytelen, de butaság is. Így lehet, hogy csupa alkalmatlan jelentkezik, és csak egymás idejét rabolják. Aztán így se talál senkit.

Jobban járna az őszinteséggel. Így eleve csak olyan jelentkezik, akinek elfogadható, hogy az egyik gyerek más. Lehet, hogy sokkal kevesebb a jelentkező, de ők legalább vállalják is.

2022. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Talán olvasd el a posztot nagyokos. Követed az életét az életét, hogy fikázhasd másoknak. Nagyon bírom az ilyen embereket. Idehányod a fél storyt, hogy ismeretlenül mindenki nekiessen. Szánalmas vagy!
2022. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha semmiben sem más a down-os baba/gyerek ellátása, akkor szerintem nem kell, hogy feltüntesse. Lehet a szülők sem kezelik őt "másnak", szerintem ezzel nincs baj, akkor ha nincs vele semmi kirívó dolog és gondolom nincs is. Más lenne ha pl egy autizmusban súlyosan érintett gyerekről lenne szó, akinek az állapota nagyban befolyásolja a viselkedését, így a hozzá való viszonyulást is.
2022. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2-es. Kinek a posztja amúgy?
2022. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Ráadásul leírta a nő, hogy a jelentkezőket tájékoztatni fogja erről, de nem akarta a hirdetésbe bele írni, mert semmivel nem másabb a down-szindrómás kisfiú mint a tesói. De az ilyen féreg ember, mint a kérdező imádja ha szidhat másokat.
2022. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Lugosi Dóri/elégjóanya instán
2022. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
De nem értem miért hallgatna el bármit is? Ha a hirdetesben nem is, telefonon/üzenetben úgyis mondta volna, hogy a középső gyermek down-szindrómás, hidd el: a leendő bébiszitter miatt, a kisfiú miatt, a többi testvér miatt és saját maga miatt is. Úgyhogy én speciel nem látok semmilyen felháborodásra adó okot. Nem szabad egyből támadni másikat, miközben ennek az egész storynak nem is került még pont a végére
2022. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aha. És akkor még nem is vettetek semmit a gyereknek?

Ja, ideje lenne elmondani...


Persze nyilván kamu

2022. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elnézést az utolsó kommentért, nem ehhez a kérdéshez akartam írni.
2022. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
3as aha, főleg nem más ha mondjuk szívbeteg a gyerek én meg elviszem futni és közben megáll a szíve. valóban:-D
2022. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!