Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ürült már ki valakinek cisztaj...

Ürült már ki valakinek cisztaja magától?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?
2022. jún. 21. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét petefeszkemen tobbrekeszes ciszta volt. Azt mondta az orvos, hogy ha a három hónapos kontrollon is ott lesz akkor műtét kell, mert ez nem valószínű hogy magától elmúlik.

Elmúlt magától. Valószínűleg menstruáciokor urult, én nem vettem észre semmi különöset.

2022. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos egy vetelessel együtt. Véreztem már egy hete es a cisztanal is fájt, oldalt, szúrásszerűen. Egy reggel elmúlt az éles fájdalom, tompa görcsölés volt helyette 1 napig és hígabb, vizes verzés volt. A doki masnap már nem látta a cisztát, így biztosan az volt az.
2022. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször magától elmúlik. Nekem többször is volt. A következő mensinél kifakad.
2022. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem általában vérzéskor ürült mindig, ha volt 1-1.
2022. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ciszta legtöbbször nem a méhen át ürül ki, hanem csak megreped, kifolyik a hasüregbe, és felszívódik a hashártyáról.
2022. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!