Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel rendeződött vissza a nemi életetek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos a pici, és egyszerűen már totál kivagyok, hogy nem megy a szex. Azt hiszem, hogy egy kísérlet volt rá a 6 hetes kontroll után, az sem volt valami jó - én totál száraz voltam, fájt, nem is igazán volt hangulatom hozzá. De nem csak a fizikai részre gondolok, hanem azóta még csak közeledés sem nagyon volt, mert egyszerűen nincs olyan alkalom, amikor mindketten otthon vagyunk, ébren vagyunk, a baba meg alszik. Sokat dolgozik, este ő altatja a picit, és sokszor elhatároztam, hogy megvárom, egyszerűen elalszom. Nagyon megértő velem, de annyira bánt, félek, hogy tönkremegy emiatt a házasságunk.
2022. jún. 23. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Miért kell a babának aludnia? Elnezelodik egy jatekkal egy másik helységben addig.

Gondolom kívánod a férjed meg a szexet. Orgazmust.

Nalunk nem volt minek visszarendezodni, szülés előtti nap is együtt voltunk, kórházból hazaertunk, pici aludt én meg a konyhán neki estem a paromnak. A kontrollig ez ment, aztán nekem is fájt a probalkozas de nem szegte kedvem, próbálkoztunk hogy jobb és 2 hét alatt megoldodott.

Nekünk amúgyis aktív a szexualis életünk, nem keresünk kifogasokat hogy miért ne. Amint alkalom adódott rá csinaltuk. Ha felkelt kozbe a gyerek, altatás után visszamentem stb. Ez is csak egy időszak, a legjobbat kell kihozni aztán beall a rend és minden este együtt lehet lenni , és napkozben is ha épp elvan a gyerek.

2022. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekünk is aktív volt, de az had legyen már ésszerű kifogás, hogy fájdalmas volt, így nem tudtam élvezni


Kérdező nekem pontosan 6 hónap. Addig borzalmas száraz voltam, és nagyon fájt. Libidóm sem volt. Azért csináltuk, de nem élveztem. Nagyon féltem, hogy így marad. Aztán egyszercsak átkattant valami és nagyon jó lett, konkrétan jobb mint terhesség előtt. Szóval használjatok sikosítot, mond a férjednek, hogy neked hogy jó, de próbálgatni kell! Hidd el, jobb lesz. Ha egy év után sem rendeződik, el kell menni orvoshoz!

2022. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Köszönjük 1!

Nyilvan mindenki ilyen ösztönlény 🤦‍♀️ ja nem...

Veregesd meg a vállad, azt told le a bugyidat...


Kérdező!


Nálunk majdnem fél év kellett.

En az első 3 hónapban 0-24ben véreztem. Ott esélyünk nem volt. A férjem meg nem akkora tajparaszt, hogy "gyere azt cumizz le babám, ha neked nem jó, nekem attól még lehet"...

3 hónapig szó szerint semmi nem volt. Utána próbalkoztunk, baromira fájt. Hiába próbaltunk sokmindent.

Ha végre jó lett volna, tuti a gyerek zavart be.


6 hónapos volt a fiunk, mire elkezdett normálisan aludni, én nem voltam zombi, így az este a mienk volt.


Most a 2.szülés után hál isten hamarabb, úgy 2 hónap után rendeződőtt. Most 9 hónapos.

2022. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok 1es hogy még a 6 hetet sem vartatok ki... Csak b..ni mint a nyulak...


Kérdező : nekem az első két alkalom fájt nagyon, most már nem fáj maximum pillanatokra, de ez szülés előtt is megvolt, viszont a libidom még mindig sehol 😔 nagyon várom hogy visszajojjon mert csinálom de nem igazán élvezem ráadásul hulla fáradt vagyok mert hiába alszik a gyerek éjjel 9,10 órát, nappal egész nap ébren van és pörög. Ja és kedves 1es,a fiam még nem nezelodik el egy b..nyi időt magában..

2022. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Azért megnézem hogy mondjuk frissen felvágott méhhel kinek első dolga a sz..pás. Kicsit legalja szint, hogy kisbaba mellett rögtön ez az első.


Egyébként engem az érdekelne, hogy aki szoptat, annál hogyan alakultak a dolgok, mert nekem egyszerűen nagyon fájdalmas ott minden,a hüvelyhámom vékony és emiatt könnyen begyullad...

2022. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
5. 2-es vagyok. Én 6 hónapig kizárólagosan szoptattam és azóta is sokat szopizik, pl még meg sem jött. Nekem is nagyon fájt 6 hónapig. Te mikor szültél?
2022. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk elég hamar visszarendeződött. Nagyon hamar, 2 hét után visszatért a libidóm. De persze vártunk, amíg kellett.

Nem kell azonnal mindennek megtörténnie. Kb.mintha kamaszok lennétek, akik most ismerkednek a szexualitással. Haladjatok fokozatosan. Először csak csókolózzatok, aztán ha jól esik, simogatjátok egymást. Szép lassan eltéved a kezetek erre-arra. A férjed izgassa addig a csiklódat, míg orgazmusod lesz. És utána próbáljátok meg a behatolást. Nem fog menni azonnal, de ettől ne ess kétségbe. Ne a félelem vezéreljen, hogy el fog hagyni a férjed, hanem próbáld meg élvezni a társaságát.

2022. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

En teljesen megertem,ha valakinek honapokra van szuksege,mert faj es vagy szimplan nincs hangulata vagy ki van teljesen merulve,elfogadom es jogos okoknak is tartom!

Viszont bennem ott van egy gondolat,hogy persze, edes aranyos ferjem megerti a dolgot es nem csesztet vele,mert normalis,de vajon neki nem hianyzik veszettul,hogy azert valami tortenjen? Valaki irta,hogy a parja nem tajparaszt,hogy "lecumiztassa" magat mikozben o nem elvezi,de kozben pl nalunk igen is normalis,hogy neha spontan csak o vagy en kenyeztessuk egymast, es nem feltetlenul varunk viszonzast erte.

Tehat,ha en megertem hogy kulonbozo emberek maskepp mukodnek, es maskepp erezhetik magukat azonos szituaciokban,mint en,akkor mass se nezzen le masokat,ha neki 3 honap utan/6 het utan/1ev utan rendezodott a dolog az agyban.


Ettol fuggetlenul en pont az az ember voltam,aki miutan haza jottem a korhazbol,FELVAGOTT hassal es a gyerek aludt kb 0-24, igy idom is volt, energiam is es szeretem,kivanom a parom es kielegitettem. Ez miert gaz barkinek is? Talan szabaly az,hogy ha gyerekem szuletik es ha idom es kedvem van es nem ram van eroszakolva,hogy megtegyen de akkor se tegyem meg,mert "anya" vagyok es az kizarja azt,hogy nokent es ferfikent nezzunk egymasra? Mi attol meg ugyanaz a ket ember maradtunk,persze jobban szeretjuk egymast es megjobban egyseget alkotunk a gyerekunk miatt,de attol meg ugyanaz a ferfi es no all ott egymas elott, amikor megcsokol vagy amikor kettesben vagyunk,amikor nem a gyerekkel foglalkozunk. Nekunk ez a normalis es valoszinuleg meg rengeteg masik embernek is,ahogy rengetegnek pedig mas igenyei vannak.

2022. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de olyan volt, hogy én kielégítettem a párom, de nyilván tudom, hogy azért ez nem az a szex, mint ami régen volt.
2022. jún. 23. 11:39
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Nalad a legnagyobb problema a faradtsag lehet, ulj le vele es mond el neki,hogy nagyon faradt vagy, emiatt nem tudsz ugy teljesiteni ahogy szeretnel es ez bant teged. Kerd meg,hogy segitsen neked es hetvegen hagyjon teged aludni es foglalkozzon mondjuk delig o a gyerekkel es akkor estere te sem fogsz elaludni es tudtok kettesben lenni. Vegyetek sikositot es ha nem akarsz egybol a kozepebe vagni,akkor beszerezhetnetek egy tarsast magatoknak amiben szepen lepesrol lepesre haladtok es vicces is,de kozben testileg es lelkileg is kielegit titeket es tuti,hogy kozelebb is hoz titeket.


Az idobeosztason is valtoztatni kellene,mert igen a gyerek a fontos,de az is hogy ti egyutt boldogok legyetek. Probald atgondolni,hogy dolgozik es ahhoz igazitani azt,hogy ha pl o 5-kor kel fel reggel, hagyjon teged aludni es mielott elmegy meg adjon enni a gyereknek vagy tegye tisztaba es akkor lehet te meg alszol emiatt plusz fel orat,vagy amikor haza jon akkor a gyerekkel legyetek harmasban es ha o neki meg van teendoje,akkor menj utana a gyerekkel egyutt es beszelgessetek ugy, es a hetvegen mindig hagyjon teged tovabb aludni. Az ido is szep es ha jol alszik a babad a kocsiban,akkor te elmehetnel napkozben setalni vele,kavezni egyet vagy amikor picit nagyobb lesz es mar minden erdekelni fogja,akkor is jo otlet maszkalni,mert az neked is jo es nem csak otthon ulsz hanem teged is ernek kinti ingerek napkozben es a gyereket is lekotod vele.

2022. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!