Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarnak sokan ikreket?

Miért akarnak sokan ikreket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ritkább, különlegesebbnek éreznék tőle magukat, szerintem.
2022. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum azért örülnék ikreknek, mert így 1 terhességgel + 1 nemalvós-sírós időszakkal le van tudva a gyerekvállalás (összesen kettőt szeretnék). Egyéb előnyét nem látom, ami hatalmas pluszt adna a nem-ikrekhez képest.
2022. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert fogalmuk sincs, hogy mivel jár
2022. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert mást nem tudnak felmutatni amitől különlegesek lehetnének
2022. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert még sosem neveltek gyereket és csak azt látják, hogy de cuki. Érdekes olyannal még sosem beszéltem aki egy gyerek után akart még ikreket :D nem baj ez, én is sok mindent nem tudtam gyerek előtt, de én ikreket az ellenségemnek sem kívánnék, le a kalappal az ikres szülők előtt :)
2022. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért szeretnék, mert így csak egyszer kell kiesni a munkából. Nekem valószínűleg korábban vissza kell mennem (egy év után legkésőbb), és nagyon nem mindegy, hogy még egy évig, vagy kétszer egy évig fizetek valakinek havi 300-350 ezer forintot, míg bölcsibe merem őket engedni.
2022. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van egy 2,5 éves lányom, és örülnék az ikreknek. Mindig is 3 gyereket akartam, a férjem is, mindketten 3 gyerekes családból jövünk, így valahogy alap nálunk a 3 gyerek. Simán örülnék az ikreknek, mert akkor le van tudva az éjjel kelős, nemalvós korszak egyszerre, nem kell majd harmadszor is újra kezdeni, mire rendeződik az alvás a másodikkal. Van rálátásom, hogy mivel jár az ikrezés. Anyukám hugának ikrei vannak, és pont június közepén születtek, amikor én gimis voltam és pont kezdődött a nyári szünet. Így egész nyáron heti 5 napot is mentem segíteni neki. Igen, úgy nézett ki szerencsétlen pár hónapig, mint egy élőhalott, de vagyok elég mazohista ahhoz, hogy vágyjak erre. :D
2022. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem van 5 gyerekem,ikrek nincsenek köztük.Elképzeni sem tudom hogyan lehet megbirkózni ikrekkel becsavarodás nélkül.Aki eleve ikreket szeretne,annak még nincs gyereke szerintem.
2022. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért szerettem volna elsőre ikreket, mert 1, egyből "letudom" a tervezett létszámot, és 2, én is ikerpár tagja vagyok, nekem nagyon jókapcsolatom van a tesóimmal, de az ikremmel valami egészen más. Végül nem jött össze elsőre, de a horoszkópja ikrek, szóval elkönyveltem félsikernek 🤣
2022. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!