Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy az antidepress...

Lehetséges hogy az antidepresszánsok miatt nem esett teherbe a barátnőm?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok egy éve szedek antidepresszánsokat nevszerint Cipralexet Olanzapint es Depakinet.Nagyon szeretnénk a barátnőmmel gyereket és úgy tűnt hogy sikerült is teherbe ejtenem de végül negatív lett a teszt és meg is jött a menzesze.Lehetséges hogy a gyógyszerek miatt nem tudtam teherbe ejteni?

2022. jún. 30. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de.. 😂🤦‍♀️

Ha terhes lett volna a teszt pozitív lett volna. Szimplán késett neki.


Minden egészséges párnál peteérés napján is csak 20% esély van a megtermékenyülésre. 1 év sikertelenség is még normális.


Hogy a gyógyszerek rontanak e a sperma mínőségén, ezt az orvost kérdezd, de én nem hinném.


Az viszont meggondo, landó jó ötlet e instabil lelkiállapotra gyereket vállalni ilyen fiatalon.

2022. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Fiatal vagy, antidepresszánst szedsz, gondolod meg azt a gyereket
2022. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Olanzapin ráadásul antipszichotikum. Remélem nem vagy skizofrén, de akárhogy is, nem vállalnék gyereket a helyedbe. Magam helyébe se, ugyanúgy fiatal vagyok, csak csajba, borderline, szoc fób, ptsd, ocd. Sose akarok gyereket
2022. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Legutóbb még úgy volt, hogy terhes. Mi lenne ha orvost kérdeznél meg erről, akár azt aki felírta neked ezeket a gyógyszereket, akár egy genetikust.

Amúgy nem gondolkoztál azon, hogy először magadon próbálj segíteni vagy javítani az állapotodon? Egy kisbaba nem olyan mint egy nyaralás, hogy szép és jó minden… kemény meló és sokszor érzelmileg megterhelő, ez még akár ronthat is az állapotodon.

2022. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, h soha fog soha teherbe esni olanzapin mellett. Ugyanis a prolaktin szinted nagyon magas, ami miatt nulla a tesztonszteronod, ergo nincs semmi spermakepzodesed.
2022. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nektek gyerek, hidd el
2022. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már megkerdezted vagy 3x.
2022. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!