Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombik alatt szedett vki...

Lombik alatt szedett vki antidepresszánst és nyugtatót?

Figyelt kérdés
Rivotrilt,Yarocent és Faxiprolt szedek
2020. febr. 17. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen, szedtem, bár nem ezeket és mind a nőgyógyászom tudott róla, mind pedig a pszichiáterem tudta, hogy lombikozunk, így eleve olyan gy⁹gyszert kaptam, ami a legkevesebb kockázatot jelenti.
2020. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mit szedtél és hogy sikerült e a lombik ?
2020. febr. 17. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Úgy gondolom hogyha valamilyen pszichés betegsége van egy nőnek, talán azt kellene előbb kezelni és nem ilyen erős nyugtató szerekkel belevágni a fogantatásba. Ha epilepsziára szedi az más.
2020. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanezt gondolom, mint a 3as... Volt pasim ilyeneket szedett. Az életben nem szültem volna neki. Keveseket láttam az osztályon, ahova bekerült, hogy tényleg meg akart volna gyógyulni. Depressziósan belemenni egy lombikba és ne adj isten egy gyerekvállalásba, kész öngyilkosság. Ez kb olyan mint amikor a szar kapcsolatot úgy akarják rendbe hozni, hogy összehoznak egy gyereket. Garancia a válásra! Ez a felállás meg garancia a még mélyebb depresszióra... Csak ebbe még a gyerek is részt fog venni.
2020. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

1-es vagyok. Egy korábbi stroke miatt kialakult pánikbetegségre szedtem a gyógyszereket, de igazán köszönöm, hogy ez alapján "leírtatok".

A kérdezőnek: a lombik sikerült, közel 2 éve boldog anyuka vagyok és sem gyógyszert nem szedek (már a terhesség alatt elhagytam), sem a pánik nem jött elő azóta.

2020. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én pedig szívinfarktust kaptam,utána jött a pánikbetegség.

Nem mertem aludni stb....

Én is köszönöm,hogy így leírjátok aki gyógyszer szed.

Leírnád te mit szedtél utolsó ?

2020. febr. 18. 06:03
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Jóindulatból írtam le, mivel ezek a gyógyszerek felnőtt embernél is komoly függőséget tudnak kialakítani.Gyereket tervezni szerintem felelőtlenség vele. Ilyen gyógyszerrel ami körülbelül drognak felel meg. Sok gyereket tervező nő nem is tudja mit szed, emiatt írtam le.
2020. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!