Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azokhoz az anyukákhoz szól a...

Azokhoz az anyukákhoz szól a kérdésem, akik egy háztartásban, egy légtérben élnek cicával, kutyával. Kúszó-mászó baba mellett mennyit takarítottok és milyen "szerrel"? Mennyit mossátok a gyerek kezét? Egyenlőre sok a kérdőjel bennem.

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kutyánk van. Napi egyszer megy a robotporszívó és mellette heti 1 vagy 2 alkalommal rendesen felporszívózok felmosok. Sajnos rengeteg a kutyaszőr. A gyerek kezét pedig étkezések előtt mosom, vagy ha mondjuk belenyúlt a kutya itatótáljába. Muszáj kicsit lelazulni, különben az ember megbolondul.
2022. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
2 cica, az egyik hosszúszőrű. 2 naponta porszívó, heti egy felmosás. Sajnos így is van szőr. Soha nem volt semmi baja a kisfiamnak, már 2 éves múlt.
2022. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a kutya kinti benti, de csak a nappaliba jöhet be. Igaz, afiam 2,5 éves már dé most is rud ám a földön bohóckodni. Ha összejön, mindem nap felmosok, de néha kimarad egy nap
2022. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
1 hosszú szőrű macska van, amíg kúszott-mászott a baba, heti 2-3x igyekeztem porszívózni és heti 2x felmosni (a sima tisztítószerekkel, amiket addig is használtam, nem váltottam). Most már nagyobb a lányom, 2 éves, örülök, ha a heti 1 porszívózás belefér, még úgy is, hogy robotporszívó van (fél tőle, csak akkor indítjuk el, ha elmegyünk itthonról, és azért nem is tud mindenhová bemenni, szóval csak tüneti kezelésre jó. Mondjuk arra nagyon :D ).
2022. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyit takarítok, mint a gyerek előtt.

A kezét naponta többször mosom, mert minden szöszt összeszed

2022. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap. megy a ronotporszívó, heti egyszer mosok fel, ahogy előtte is. A megszokott felmosó folyadékkal, ahol járólap van, ott egy pici domestost is szoktam tenni a vízbe.

A kezét naponta többször mosom, vagy törlöm, de sosem volt semmi gond. Ha nem lenne cicánk is pont ugyanígy tennék. :)

2022. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk még nem mászik. A kezét néha megtörölgetem. Minden reggel elindítom a robotporszívót, rendeset csak végszükség esetén használunk (havi 1x). Ha végzett a robot, jöhet a felmosás.
2022. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
2 benti cicánk van, ugyanannyit takarítottam amikor picik voltak a gyerekek, mint most, vagy előtte (heti 2 porszívó, 1 felmosás, napi ezer seprés). 😄 Kézmosás gyakran van, főleg most a melegben, 2-3 óránként zuhanyzunk is.
2022. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!