Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Internetes fiú barát kapcsán...

Honeybee_ kérdése:

Internetes fiú barát kapcsán kérnék segítséget. A többit lent írom! (Kell írni kérdőjelt, hogy fel tudjam rakni, szóval tessék? )

Figyelt kérdés

Nos, én egy aggódó nővérként írok és véleményeket illetve tanácsokat szeretnék kérni. A húgom, 13 éves, de az a korán érő fajta. Inkább néz ki és viselkedik úgy mint egy 15 éves. Szóval, kb 2 hete megismerkedett egy online játék szerveren egy 15 éves fiúval, akivel elkezdtek beszélgetni. Először csak játszottak, de aztán már napközben is órákat hívásoztak és chatelgetnek. Amikor kérdeztük, folyton azt mondta, hogy csak barátok és szeret vele beszélgetni, azonban belenéztem az üzeneteikbe és rájöttem, hogy hazudott. Igen, ez nem volt szép tőlem, ő nem is tudja, de nagyon furcsán viselkedett az utóbbi időkben, bezárkózott és alig van a családjával. Helyette ezzel a fiúval irogat olyanokat, hogy szeretik egymást és hasonlók. Hazudott azzal kapcsolatban, hogy csak barátok. Nagyon bele éli magát és szerelmes, de én féltem őt!

Légyszi mondjatok valamit, hogy mit kéne tennünk! Nem hallgat ránk, folyton csak azt bizonygatja, hogy milyen kedves srác az ő szerelme és nem érti meg, hogy ennyi idősen nem az ilyen internetes fiúknak kell élnie! Letiltani nem akarom, mert azzal biztos megutálna egy életre. Teljesen tanácstalan vagyok...



2021. ápr. 26. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

13 éves. Dúlnak a hormonok. Persze, hogy hazudik. Hagyjátok békén, és főleg ne kutass a cuccai között, ne olvasgasd az üzeneteit!!

Te sem lehetsz túl érett...

2021. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell csinálnod. Volt ilyen a családunkban. A fiú pár megyével arrébb lakott, a szülők nem is tiltották tőle. Elmehetett randira is kisérővel, a fiú is jöhetett ide. 1,5 év után összevesztek valami hülyeségen és le lett zárva.
2021. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Aggódó nővér:DD Szerintem ásd el magad. Te elmondtál mindent 13 évesen?
2021. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is netes "pasim" volt 13 évesen, szerintem a szüleim még örültek is, hogy nem lesz csók, petting, szex.
2021. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked mit kellene tenned?!

Az ég világon semmit... erre vannak a szüleitek...


Nekem is volt virtuális barátom, sőt a mai napig is van. Ő 450km-re lakik, egy chat oldalon ismertem meg 5éve. A mai napig beszélgetünk. Igaz neki már 3 gyereke van, meg felesége, én is férjhez mentem, úton a második babánk. De a kapcsolat megmaradt... sosem talalkoztunk még, lehet nem is fogunk, de sok lelkierőt köszönhetek neki...

2021. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmi része ellen nem tudsz tenni semmit. Lehet, hogy a srác valóban az, akinek mondja magát. De nem biztos. Ne osszon meg személyes adatokat, képeket a húgod, amivel bárki zsarolhatná. És legfőképpen ne találkozzon vele felügyelet nélkül.

[link]

2021. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!