Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni hajhullás?

Szülés utáni hajhullás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapos a kislányom,kb 1 hónapja kezdett marokszámra hullani a hajam..brutál mód. Már parókákat nézegetek,mert ha így folytatódik kihullik az összes amúgyse dús hajam teljesen..

Két oldalt már full kihullott..

Első terhességemnél nem volt ilyen,így újdonság,de tudom normális egy ideig.. bár nem tudom mi az a határ.. ha az összes kihullik az is normális?

Bevállt valakinek valami ami ha nem is mulasztotta el,legalább csökentette??

Elkezdtem szedni terhes vitamint meg vasat is! Plusz Ilzsu féle löttyöt a fejbőrömre..


2022. júl. 6. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Napi 100 szál felett nem normális.
2022. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen borzasztó volt.

Utólag vissza nézve, az egész tethesseg meg anyaság legnehezebb része volt nekem ez a hajhullás.

Állandóan össze fogva kellett hordani a hajamat, mert egyébként minden tele lett volna vele.

Hajat mosni se mertem, mert ahogy utána kinézett a kád….rettenetes volt, szavakkal nem tudom leírni.


Hat hónapos volt a gyerek, amikor elkezdett javulni látványosan. Az én orvosom azt mondta, egy éves korig normális. A fejem hátulján nekem is lett kopasz folt.


Én csak multivitamint szedtem rá.

2022. júl. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, a hajhullást a szülés utáni hormonális változás okozza.
2022. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Valamelyest javít a kollagén, cink

De foltosra hullott nekem is.

Aztán a dupljàja jött vissza.


Nem vàgattam le.. így legalább tudtam takargatni..


Csak a takarítás..

Mindenhol és azon is túl a hajam volt.

2022. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászként mondom, ez termeszetes folyamat. Lb semmit nem tudsz ellene tenni.

Terhesség alatt nem hullik a haj, akkor "eli fénykorát". Majd a hormonvaltozás hatására drasztikus hullasba kezd


En 2x szültem. M8nd a 2x ugy 4 hónaposan kezdődött. 3-3 hónapig tartott. Kopaszfoltjaim lettek szó szerint.

9 hónappal vagyok a 2.szülés után, most meg a babahajakkal küzdök. Iszonyú sok van

2022. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huu köszönöm! :/ Hát akkor várom a babahajak érkezését.. :((( Ez egy borzalom.. tiszta lelki sokkos vagyok miatta..

Pont tegnap mostam hajat.. hát majdnem rosszul lettem megint.. áhh.. pedig csak símogattam kb a fejem.. :(

2022. júl. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!