Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kettő között van különbség?

A kettő között van különbség?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a bugyi vagy a nadrágpelenkáról.Van különbség?Azonos méret azonos csepp jelölésűekről kérdezek.
2022. júl. 7. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A nadragpelenka ketoldalt tepozaras, a bugyipelenka meg mint a nevéből is adodik=bugyi. Nincs tepozar csak fel kell húzni. En szeretem, sokkal egyszerűbb és nagyon jól tart éjjel.
2022. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos korában váltottunk bugyira. Addigra már olyna mozgékony volt, hogy a tépőzárast nem lehetett rendesen ráadni, kifolyt mindig. Ebből meg sose, én nagyon szeretem.
2022. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha jól értem a bugyi pelenka biztonságosabb.Azt tudom mi a különbség a bugyi és nadrág pelenka közt,csak a kérdésem arra írányul,hogy valamelyik jobban magában tartja a pisit vagy többet vesz fel,hasonló.Nem szeretnék úgy járni,hogy a kevésbé jóval tömöm meg a szekrényt.
2022. júl. 7. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaa bocs, akkor félreértettem 😂 ujszulottnek ha gondolod akkor ő még kicsi a bugyihoz, mi is nemrég váltottunk, hasonló kirban mint a 2es válaszoló, most 3 hónapos a fiam. Sokkal jobban magaban tart mindent!
2022. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen más


Amúgy a bugyipelus jellemzően kisebb.. nagyobb mennyiségű pisit tart menn, de a hígabb széklet nem marad benn.

Nagyobb ( érettebb emésztőrendszerű) babának való.

2022. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Többet nem fog meg, az igazi különbség abban rejlik, hogy ezt nem lehet rosszul feladni. A nadrágpelenkával nekem már az volt a végén a baj, hogy a mozgékony gyereken nem tudtam rendesen bekapcsolni, és az illesztéseken rendszeresen kifolyt a pisi.
2022. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kezdek a bugyipelus írányába érdeklödni mert nincs gond a bekapcsolásnál ( rögzitésnél ) és több pisit képes megtartani annak ellenére,hogy kisebbnek látszik.Természetesen nem várom meg a telt jelzést de vannak esetek amikor indokoltnak látszik a nagyobb befogadó képesség.Értem én,hogy bárhól lehet cserélni a pelust ha kell,de legyünk öszinték,egy tömött buszon ami távolsági,ott bizony feszengenek velem együtt.Ez csak egy példa a sok közül.Köszönöm,hogy segitettetek a döntésben!
2022. júl. 7. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 nekünk a higabb szeklet is tökéletesen bent maradt🤗
2022. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!