Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes családok! Hogyan...

Gyerekes családok! Hogyan változott az életetek a COVID után? Milyen változásokat okozott a COVID?

Figyelt kérdés
Összessgében a kérdés a kisgyerekes családokhoz szól: milyen különbségek fedezhetők fel a covid előtti és utáni életetekben?

2022. júl. 7. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Annyi változás van, hogy nem lehet elmenni a gyerekorvoshoz, csak hívni lehet. Semmi más
2022. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
2 év kényszerpihenő után a teljes idegkimerültség állapotába jutottam a 3 gyerek egymást folyton ütő évvégi programhalmazától. Elszoktam tőle, úgy tűnik.
2022. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk az a változás, hogy a férjem azóta is dolgozhat 90%ban itthonról. Nagyon nagy segítség ez nekem így. Illetve ő sem marad le annyi fontos pillanatról.

Másik változás: eddig boltba szerettem nézelődni, most rászoktam az online shoppingra :D egyszerre áldás és átok is.

2022. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Mi nem kapcsolódtunk bele ebbe az egész marhaságba. Mindenhova eljártunk a normálisabb családokkal, nagyszülőztünk,nyaraltunk, karácsonyoztunk, nem változtattunk semmin. 2019 óta egyszer volt fogásznál, a gyerekorvost már meg sem ismernénk élőben. Telefonon kértem igazolást, ha folyt az orra. Más baja nem volt, lehet, hogy azért, mert nem zártam be, nem adtam rá maszkot, nem kentem fertőtlenítővel.
2022. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Elotte 2 gyerekunk volt, 1.hullam utan 3 es minden ami nagycsaladdal jar. Csak egy intermezzo az eletunkben es igy is fogjuk fel. Kozben hazat vettunk, amikor kellett homeofficeoltunk, a gyerekek iskolakat valtottak, a kicsi bolcsibe ment, en vissza dolgozni. Halistennek senki nem halt meg az elmult 2.5evben a kornyezetemben Covidban, jelenleg epp pcr tesztre varok mert tegnap 2 gyorstesztem lett pozitiv, a cegnel en vagyok a 6. + ember egy heten belul. Semmit nem valtoztatott meg maga a Covid, zajlik kozben az eletunk.
2022. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk az, hogy hála istennek home office maradt a cégnél. Ezért gyed mellett is mehetek vissza home office-ban dolgozni 😁
2022. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk annyi, hogy a férjem könnyebben jön home office-ba, semmi más. Mi a karantént is tök jól bírtuk.
2022. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva biztosan nincs köze a covidhoz. De azóta sokkal jobban élünk. Mindenünk megvan. ☺️
2022. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalunk az elso gyerek szuletett a covid alatt, 2020ban.

A ferjemet kirugtak a vendeglatasbol az elso hullamban, es most az uj kata torveny miatt ismet kihuzzak a labunk alol a talajt.

Osszessegeben nem jottunk ki rosszul a helyzetekbol, de sokszor at kellett gondolnunk, hogyan lepjunk tovabb, es foleg a ferjemnek megkuzdeni a karrier okozta lelki nehezseggel, mert vezetobol lett etelfutar.

2022. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!