Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem oltattad (még) be a...

Miért nem oltattad (még) be a gyerekedet covid ellen?

Figyelt kérdés
Mivel nem veszekedés a célom, hanem tényleg az arányok érdekelnek, elég szavazni, és kérlek, csak akkor írj választ, ha valóban van érdemi plusz mondanivalód. Aki beoltatta (már) a gyerekét, kérem, most ne válaszoljon!

2022. jan. 16. 07:43
A kérdező szavazást indított:
Elvből ellene vagyok a covid-oltásnak, én sem vagyok beoltva.
Magamat beoltattam, de a gyerekek oltását nem tartom biztonságosnak.
Nem igazán látom értelmét, de ha az oltatlan gyerekek éltét megnehezítik, beadatom neki.
Mindenképp tervezem beoltatni, csak még nem jutottunk el odáig.
77 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
mert még nem töltötte be az ötöt
2022. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Mi regisztráltunk már, csak még időpontot nem kaptunk (nem oltópontra viszem, hanem a háziorvoshoz).
2022. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Még nincs 5 éves
2022. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert még csak 4 évesek.
2022. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
2 és 3 èvesek, de suliig nem is oltatnám őket
2022. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Oké, igazatok van. :) Akkor kiegészíteném: a kérdés az 5 éves és idősebb gyerekekre vonatkozik.
2022. jan. 16. 08:11
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Nincs 5, de ha lenne se oltatnám be. Én be vagyok oltva, de annyira szarul voltam mind a 2 után, hogy azt az ellenségemnek sem kívánom.
2022. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
7es, rokon kislány meg a covid után volt olyan rosszul hogy csak feküdt és sírt napokig, kiszáradt teljesen. Ezt talán kívánnád a gyerekednek?
2022. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne kezdjünk veszekedni, erre van egy csomó hasonló kérdés. Engem most tényleg csak az arányok érdekelnek.

A kérdés apropóját az adta, hogy a gyerekem 22 fős osztályából holnap 6an mennek suliba, a többinek otthon kell maradni, mert találtak egy covidos gyereket. Ez nagyon kevés. Kíváncsi vagyok, mi az alacsony átoltottsag oka, de az osztálycsoportban nyilván nem fogom megkérdezni, abból csak az összeveszés lenne.

2022. jan. 16. 08:24
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Mi be vagyunk oltva 2vel, nem vagyunk oltasellenesek. A gyerekem pont ebben a korosztalyban vannak.Tobb ok miatt nem oltatunk.

1. A lanyom lassan menstrual, meg nalam is bekavart a verzesbe, honapokig tartott mire rendezodott, ezt nem akarom neki is.

2. Nem tetszik, h csak pfizerrel lehet oltani nem is ertjuk igazabol az okat, en abban bizom a legkevesbe, ha lehetne valasztani a hagyomanyos elolt virusos techologiat azt lehet jobban beadatnam

3. Nalunk az iskolaban tombol jelenleg a virus. A gyerekek eddig is, de az uj varianst plane konnyen atveszelik, fejfajas, hoemelkedes, levertseg 2-3 napig, 1 het alatt mindenki teljesen felgyogyult. Nem erezzuk ezeket a tuneteket annyira komolynak, sulyosnak, h oltatni kene. Mi influenza ellen sem oltatunk amugy.

2022. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!